اخبار

بازی اکشن و ترسناک Mimicry به شکل محدود در روسیه منتشر شد

بازی Mimicry: Online Horror Action یک عنوان ترسناک و اکشن چند نفره است که برای گوشی های موبایل ساخته شده و به شکل محدود در کشور روسیه قابل دانلود است، با مایکت همراه باشید.

بازی توسط یک توسعه دهنده مستقل روسی ساخته شده و شباهت زیادی به بازی فاسموفوبیا دارد که چندوقت پیش برای کامپیوترهای شخصی منتشر شد و مدتی هم به عنوان ترند توییچ بود؛ اگر به نمونه کارهای گذشته استودیو سازنده بازی نگاهی بیندازید متوجه میشوید که این تیم تجربه خاصی در ساخت بازی های ترسناک دارد و با بازی Death Park: Scary Clown Survival به شهرت جهانی رسیده است.

در این بازی شما میتوانید با حداکثر 9 نفر دیگر از دوستان خود یک مسابقه را شروع کنید، در این بین یکی از بازیکنان تبدیل به موجود آلوده (هیولا) میشود، این فرد میتواند با کشتن بازیکنان دیگر آنها را به تیم خود بیاورد و بازی را برای افراد سالم تر گروه و به اصطلاح شکارچیان سخت کند، توجه کنید که هیولا می تواند قیافه خود را به هر موجودی که می خواهد تغییر دهد.

هدف اصلی بازیکنان در تیم انسانها، محافظت از خود و هم تیمی ها است و در مرحله آخر اگر این کار را درست انجام دهند میتوانند هیولا را نابود کنند، گیمپلی بازی شبیه به بازی امانگ اس است با این تفاوت که تم ترسناک و گرافیک سه بعدی به آن اضافه شده و جزئیات مخصوص به خودش را هم دارد.

تاریخ انتشار بازی به شکل جهانی مشخص نیست و توسعه دهندگان هم چیزی درباره این موضوع نگفته اند، اما طبق سنت همیشگی این را میدانیم که اگر یک بازی در منطقه خاصی در دسترس قرار گرفت، به زودی به سایر کشورها هم خواهد رسید، به محض انتشار این بازی در بازارهای جهانی، به شکل همزمان در مایکت هم در دسترس علاقمندان قرار میگیرد، اگر سوالی درباره این بازی ترسناک دارید لطفا در قسمت نظرات از ما بپرسید.

دکمه بازگشت به بالا