ماینکرافت: 8 مودی که شما را قدرتمند می‌کنند

محیط بازی ماینکرافت طوری طراحی شده است که بدون استفاده از مود‌ها هم به نوعی قدرت‌هایی در اختیار دارید. برای مثال، با استفاده از دستورات کنسول می‌توانید صاعقه کنترل کنید،  با پوشیدن بال‌های الیترا و استفاده از ترقه، برای مدت طولانی پرواز کنید یا مروارید اندر را برای تلپورت کردن به کار ببرید. اما با نصب مود‌های به خصوصی، مرحله متفاوتی از قدرت را تجربه خواهید کرد.

هرچند تعریف “قدرت” می‌تواند متفاوت باشد، ما در اینجا هر مودی که توانایی شخصیت شما را در زمینه بقا، مبارزه و یا پیشرفت کلی در بازی تقویت کند، قدرت در نظر می‌گیریم. این تقویت می‌تواند از طریق جادو، طلسم‌ها، ابزارهای جادویی، ارتقا ویژگی‌هایی مانند سرعت حرکت یا میزان آسیب، تغییر شکل و موارد دیگر صورت گیرد. با مجله مایکت همراه باشید.

آیکون بازی Minecraft

Minecraft

حجم:۶۸۰.۷ مگابایت

دانلود بازی ماینکرافت

8. Elenai Dodge 2

مود elenai dodge 2 در بازی ماینکرافت

اگر به دنبال افزایش هیجان در نبرد‌های بازی ماینکرافت هستید، به طور حتم از مود Elenai Dodge 2 لذت خواهید برد. تنها با دو کلیک پشت سر هم روی دکمه‌های حرکت یا نگه داشتن کلید Left-Alt، این مود برای شما امکان شیرجه زدن و جهش در جهات مختلف را فراهم می‌‌کند.

مانند بازی Dark Souls و نمونه‌های مشابه، توانایی جاخالی دادن شما تحت تاثیر وزن زرهی که بر تن کرده‌اید قرار خواهد گرفت و امکان استفاده بدون محدودیت از آن وجود ندارد. به عبارت دیگر باید حواستان را به میزان انرژی صرف شده پس از هر حرکت جمع کنید.

7. Nameless Trinkets

مو -nameless trinkets در بازی ماینکرافت

به جای صرف وقت و انرژی زیاد برای غارت تعداد زیادی از End Cities برای جمع‌آوری منابع از مود Nameless Trinkets استفاده کنید. این مود انواع طلسم‌‌های جادویی و کاربردی را برای پیدا کردن یا ساخت در اختیار شما قرار می‌دهد. به این چند نمونه توجه کنید:

  • سنگ ماه (Moon Stone): این طلسم شما را در برابر آسیب سقوط در امان نگه‌می‌دارد و همچنین اثر جاذبه را کاهش می‌دهد.
  • اشک دریا (Tear of The Sea): این طلسم سرعت شنا کردن شما را تا سه برابر افزایش می‌دهد.

طیف وسیعی از انواع طلسم‌های دیگر نیز برای کشف و ارتقا وجود دارند. بررسی جزییات بیشتر را به عهده خودتان می‌گذاریم!

آیکون سریال ماینکرفت: مدرسه هیولا‌ها Minecraft : Monster School
سریال

ماینکرفت: مدرسه هیولا‌ها

Minecraft : Monster School

تماشای سریال ماینکرفت: مدرسه هیولا‌ها

6. Potion Rings Reforged

مود potion rings reforged در بازی ماینکرافت

در بازی ماینکرافت، معجون‌‌های کاربردی بسیاری برای ساختن وجود دارد، اما با یک مشکل بزرگ، قدرتی که در اثر مصرف معجون‌ها به دست می‌آورید موقتی است. با نصب مود Potion Rings Reforged، می‌توانید حلقه‌هایی بسازید که پوشیدنشان به طور دایمی قدرت خاصی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

متاسفانه توانایی ساخت چنین حلقه‌هایی را در دنیای واقعی نداریم! اما حداقل در جهان ماینکرافت می‌توانید با استفاده از این مود، با سرعت بالا گشت بزنید، در تمام نبردهایتان از قدرت‌ بیش‌تری برخوردار باشید و یا با استفاده از حلقه نامریی کننده، بی‌سر و صدا به مخفی‌کاری بپردازید و از این راه سرگرمی بی‌نظیری را تجربه کنید.

5. Chidori Origins Collection

مود chidori origins-collecti در بازی ماینکرافت

اگرچه این مود به چیدوری‌ای که ممکن است از دنیای ناروتو بشناسید، اشاره ندارد، اما به هر حال قدرت کنترل چهار عنصر: باد، خاک، آب و تاریکی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شاید بهتر باشد به این قدرت‌ها مانند توانایی‌های سریال آواتار: آخرین باد افزار نگاه کنید.

خلاصه‌ای از قدرت چیدوری‌ها: 

  • چیدوری باد: امکان پرواز طبیعی و مصونیت در برابر آتش را فراهم می‌کند، اما منجر به کاهش سلامتی و افزایش گرسنگی می‌شود.
  • چیدوری خاک: جثه شما را بزرگ‌تر، مقاوم‌تر و قوی‌تر می‌کند، اما سرعت حرکت‌تان را کاهش می‌دهد.
  • چیدوری آب: باعث کوچک‌تر شدن شما می‌شود و در برابر آتش، گدازه، سم و غرق شدن مصونیت ایجاد می‌کند، اما سلامتی و میزان به دست آوردن تجربه را کاهش می‌دهد.
  • چیدوری تاریکی: ظرفیت حمل وسایل و برد شما را افزایش می‌دهد و در برابر آتش، آب و گدازه مصونیت ایجاد کرده و قابلیت راه رفتن روی آب و گدازه را فراهم می‌کند، با این حال بینایی، سلامتی و توانایی خوابیدن را به شدت کاهش می‌دهد.

4. Origins

مود origins در بازی ماینکرافت

با مود Origins می‌توانید به نژادی با ویژگی خاص تبدیل شوید. برای مثال: با انتخاب نژاد Enderian می‌توانید به راحتی تلپورت کنید یا در نقش یک Merling به یک موجود دریایی با توانایی تنفس زیر آب و شنا با سرعت بالا تبدیل شوید. این‌ها تنها چند نمونه از گزینه‌های موجود است. این مود در مجموع ده نژاد مختلف را برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های جالب مود Origins این است که هر نژادی دارای مزایا و معایب خودش است که باعث ایجاد توازن در بازی می‌شوند. همچنین این مود با نسخه اصلی بازی ماینکرافت نیز سازگار است. با این حال، اگر به دنبال انتخاب‌های افراطی‌تر هستید، افزونه‌های متعددی وجود دارند که گزینه‌های بیش‌تری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند.

آیکون سریال استریم ماینکرفت : دیتاپک - معین ایکس ام Minecraft Datapacks Stream by MoeinXM
سریال

استریم ماینکرفت : دیتاپک – معین ایکس ام

Minecraft Datapacks Stream by MoeinXM

تماشای سریال استریم ماینکرفت : دیتاپک

3. Sekwah41’s Naruto Mod

مود sekwah41 s naruto در بازی ماینکرافت

مود Sekwah41’s Naruto به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ویژگی‌هایی مانند پرش دوگانه، سایه‌های شبیه‌سازی شده، جوتسوها، کونای، شوریکن، بمب‌های کاغذی، سربندهای روستا، ماسک‌های آنبو و موارد بسیار دیگر، به یک نینجای تمام‌عیار در دنیای ماینکرافت تبدیل شوید. با استفاده از ویژگی‌های این مود می‌توانید در نقش بسیاری از شخصیت‌های محبوب انیمه ناروتو به ایفای نقش بپردازید و از تجربه‌ای متفاوت لذت ببرید.

علاوه بر کریپرها و اسکلت‌ها، مود Sekwah41’s Naruto دشمنان جدیدی را از دنیای ناروتو به دنیای ماینکرافت اضافه می‌کند. با این حال، مراقب سطوح چاکرا و استقامت خود باشید، چرا که  اتکا به تایجوتسو در شرایط نامناسب می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد.

2. Wizards RPG Series

مود -wizards rpg-series در بازی ماینکرافت

جذابیت ذاتی جادوگران، به کارگیری طلسم‌ها و اجرای اعمال جادویی و آیینی همواره در بازی‌های نقش‌آفرینی (RPG) وجود داشته است. چه کسی دوست ندارد تا کنترل عناصر را در دستان خود داشته باشد، معجون‌های کیمیاگری بسازد یا گاه و بی‌گاه دشمنانش را به گوسفند تبدیل کند؟

این مود به شما امکان می‌دهد تا عصاهایی با قابلیت شارژ توسط رون‌ها بسازید، از کتاب‌های جادو و تومارها برای اجرای طلسم‌های قدرتمندتر بهره ببرید، تجهیزات جادویی بسازید، به افسون‌های کاملاً جدید دسترسی پیدا کنید، آیتم‌های ویژه این مود را در سیاه‌چاله‌ها بیابید و بسیاری موارد دیگر را تجربه کنید.

1. Saitama – One Punch Man

مود saitama one punch-man در بازی ماینکرافت

اگر با این شخصیت عجیب و غریب، کچل اما دوست‌داشتنی آشنا هستید، می‌دانید که ضربات او به شدت ویرانگر است. چه کسی فکر می‌کرد یک برنامه‌ی تمرینی طاقت‌فرسا که باعث ریزش مو می‌شود، می‌تواند به طور موثری شما را به یک خدا تبدیل کند؟

این مود به شما این امکان را می‌دهد تا با جمع‌آوری دو چشم Ender، دو بلوک الماس، دو بلوک ابسیدین، یک بلوک زمرد و یک توتم جاودانگی، یک دستکش بوکس قرمز رنگ بسازید که ۱۷ قابلیت با الهام از شخصیت سایتاما را در اختیار شما قرار می‌دهد.

منبع: THEGAMER

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×