استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
تقویت کننده  حداکثر حجم

تقویت کننده حداکثر حجم

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۶.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۳۱
قیمت۵,۰۰۰ تومان
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده گروه ایرانیان
‏‏شگفت انگیز جدید تکنولوژی سیاه و سفید. 🏆🏆 MAX تقویت کننده حرفه ای قادر به فشار تلفن حجم صدا بالاتر از پیش فرض سیستم. ساختن همه صداهای دستگاه شما بسیار بلندتر است این که آیا شما گوش دادن به موسیقی، بازی کردن، تماشای فیلم و یا تماشای فیلم، تقویت کننده صدا MAX برای آندروید تمام حجم صدا را افزایش می دهد. این نه تنها برای گوشی یا رایانه لوحی شما کار می کند، بلکه برای هدفون و بلندگوی خارجی نیز کار می کند.
‏-------- ویژگی حداکثر تقویت کننده سخنران ----------
‏🎧 افزایش حجم کامل رسانه های موسیقی: از جمله صدا ، فیلم و بازی.
‏🎸 افزایش تمام حجم سیستم: شامل حجم آهنگ زنگ، حجم اطلاع رسانی و حجم زنگ.
‏🎻 طیف صدا شگفت انگیز: شما می توانید طیف سر و صدای بصری تماشا را در همان زمان گوش دادن به آهنگ را تماشا کنید. تمام طیف های صدا بر اساس ریتم صوتی حرکت می کنند.
‏💿 کنترل پخش موسیقی: نمایش عنوان آهنگ و هنرمند؛ ارائه پخش / مکث، آهنگ بعدی، آهنگ قبلی، و کنترل دیگر پخش کننده موسیقی شما.
‏🎷 پشتیبانی از هدفون، بلندگوی خارجی و بلوتوث.
‏🎺 آسان برای استفاده: دو دکمه چرخش برای تنظیم حجم و افزایش سطح. 6 حالت های صدا به شما اجازه می دهد تا حجم گوشی خود را تنها با یک ضربه بزنید.
‏🎵 بدون ریشه مورد نیاز است.
‏سلب مسئولیت:
‏پخش صوتی با حجم بالا ممکن است به شنیدن صدای شما آسیب برساند یا بلندگوهای خود را قطع کند. ما به شما توصیه می کنیم گام به گام را با قدم به قدم افزایش دهید تا حجم مناسب را دریافت کنید. با نصب این نرم افزار شما موافقت می کنید که برنامه ساز خود را مسئول هر گونه آسیب به سخت افزار و یا شنوایی نگه ندارد و شما با استفاده از آن در معرض خطر خود قرار می گیرید.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده