استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه صوت و موسیقی
Chorus

Chorus

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۷/۱۶
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۲
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده AVR APPS
‏‏Chorus اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های موبایل است که به کمک آن می‌توانید از گوشی دوستان خود به عنوان اسپیکرهای جانبی استفاده کرده و آهنگ مورد علاقه‌ی خود را با صدایی چندین برابر بشنوید.
‏این اپلیکیشن با اتصال دادن گوشی‌های مختلف توسط WiFi به یکدیگر، آهنگ پخش شده در گوشی میزبان را، با گوشی‌های متصل شده همگام‌سازی می‌کند و بدون آنکه نیاز به وجود آهنگ مورد نظر در گوشی‌های دیگر باشد، به طور همزمان آهنگ را از دیگر گوشی‌ها نیز پخش خواهد کرد و طبیعتا گوش دادن به یک موسیقی به طور همزمان از چند گوشی مختلف، علاوه بر آنکه صدای خروجی را چندین برابر تقویت خواهد کرد، حالت سه بعدی و استریو نیز به موسیقی در حال پخش خواهد بخشید. اپلیکیشن Chorus نیاز به اتصال اینترنتی یا وجود اپلیکیشن جانبی ندارد و می‌توانید در هر مکان و زمانی، به طور مستقل توسط آن به پخش موسیقی‌های موجود در تلفن خود بپردازید.

ویدئو معرفی برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏جدید در ورژن 2.1 :
‏برطرف شدن باگ‌ها و بهتر شدن کارایی
‏بهتر شدن همگام‌سازی‌ها
‏ورژن ۲ یک نرم‌افزار تمام‌عیار است! ورژن ۲ برای شما یک تجربه سریع، راحت و ساده به ارمغان می‌آورد.
‏تغییرات جدید:
‏تم جدید به نام materialized
‏بهترشدن همگام‌سازی
‏اضافه شدن همگام‌سازی دستی
‏جستجو با فیلتر‌های بیشتر
‏برطرف شدن باگ.

برنامه‌های پیشنهادی