خانه برنامه صوت و موسیقی
رضا یزدانی (هواداران)

رضا یزدانی (هواداران)

تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۶
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده پرتو
‏‏اپلیکیشن رسمی هواداران رضا یزدانی عزیز
‏هنرمند محبوب و دوست داشتنی کشورمان
‏‎اپلیکیشنی که در حال مشاهده آن هستید، به همت جمعی از هواداران پرشور و حامیان جدی ”رضا یزدانی ” هنرمند محبوب موسیقی کشورمان ایجاد شده است .
‏‎این برنامه تقدیمی کوچکی است به تمامی هواداران واقعی رضا یزدانی عزیز ، کسانی که همه روزه پیگیر خبرها و رویدادهای مرتبط با این خواننده ی محبوبمان هستند .
‏‎از همه شما هواداران دعوت می کنیم در کنار ما باشید و با فعالیت مستمر در این برنامه و همچنین با معرفی برنامه به سایر هواداران این جمع خودمانی را گسترش دهید .
‏‎این برنامه خانه تمامی هواداران رضا یزدانی است با هر فکر و عقیده و منشی. اینجا اصل هواداری ، ما را به هم متصل می کند ، ما همگی بر اساس اصل احترام متقابل می کوشیم هم رنگ آثار متعهد رضا خودمان را هم شأن آن آثار بنمایانیم ،.
‏‎پس بی احترامی به هواداران دیگر و حتی غیر هواداران ممنوع است . ما میخواهیم به زودی یکدیگر را در سالنهای کنسرت رضا یزدانی بیابیم ، می خواهیم همدیگر را درون این برنامه بشناسیم و باور کنیم . ما می خواهیم ارتش هواداران میلیونی رضا یزدانی را با همیاری یکدیگر ایجاد کنیم .
‏‎لازمه همه اینها پیوستن ما هواداران به یکدیگر است .
‏‎پس خوش آمدید به اپلیکیشن هواداران رضا یزدانی . خانه هواداران خانه شماست .
‏‏رفع برخی مشکلات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟