خانه برنامه صوت و موسیقی
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Media Tools Pro
‏نرم افزار اندروید Volume Booster Pro یک نرم افزار تقویت صدای موزیک قدرتمند میباشد. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید قدرت صدای اسپیکرهای دستگاه اندرویدیتان را ۱۰ تا ۲۰ درصد افزایش دهید. این نرم افزار اندرویدی صدای موزیک را با استفاده از آمپلی فایر تقویت میکند همچنین با کانال های تقویت کننده ی  اکولایزر، کیفیت صدا را تقویت میکند و صدایی بینظیر و واضح از موزیکها به گوش شنونده میرساند.
‏با نرم افزار اندروید Volume Booster Pro میتوایند صدای مدیا پلیر، صدای زنگ رینگتون و صدای زنگ ساعت هشدار را تقویت کنید و با صدای بیشتری به موزیکها گوش دهید. این نرم افزار اندرویدی کیفیت صدای هدفون و اسپیکرها را تقویت میکند و انها را به یک سیستم HiFi تبدیل میکند. با رابط کاربری آسان این نرم افزار اندرویدی به راحتی میتوانید کیفیت صدای دستگاه اندرویدی خود را تقویت کنید.
‏ 
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Volume Booster Pro :
‏– نرم افزار تقویت صدای موزیک قدرتمند
‏– افزایش قدرت صدای اسپیکرها از ۱۰ تا ۲۰ درصد
‏– تقویت صدای موزیک با آمپلی فایر و کانال های اکولایزر
‏– ایجاد صدایی بینظیر و واضح از موزیکها
‏– تقویت مدیا پلیر، صدای زنگ رینگتون و صدای زنگ ساعت هشدار
‏– تقویت صدای هدفون و اسپیکرها
‏– تبدیل هدفون و اسپیکرها به سیستم HiFi
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟