بازی های اندروید

استراتژی های کلش رویال – راهنمای بهترین ترکیب حمله اتک

قهرمانان سوپرسل

اگر به دنبال آموزش بازی کلش رویال هستید پس به جای درستی پا گذاشته اید، ما در سری آموزش بازی های حرفه ای پیش از این استراتژی های کلش اف کلنز را برای شما آماده کرده بودیم، اما امروز سراغ خواهر کوچکتر این عنوان یعنی کلش رویال می رویم، و به نقشه ها و ترکیب های این بازی می پردازیم، بازی جز محبوب ترین بازی های مایکت است و بازیکنان ایرانی زیادی دارد.

گیم پلی بازی

این بازی همچون clash of clans یک عنوان آنلاین PvP (بازیکن در برابر بازیکن) است و در سالهای اخیر توانسته جانشین مناسبی برای سایر بازی های سوپرسل مانند بازی کلش باشد، بازی شما را به یک دنیای فانتزی میبرد و نبردها از زاویه بالا برای شما نمایش داده میشوند.

در دو سمت نقشه برج های دفاعی دیده می شوند و هر دو بازیکن باید سعی کنند در مدت زمان مشخصی به شکل همزمان هم از خود دفاع کنند و هم اینکه به حریف آسیب وارد کنند، هرکدام از این برج ها حکم یک ستاره را دارد و هر بازیکنی بتواند در پایان وقت بازی ستاره بیشتری کسب کند، برنده بازی خواهد بود.

کلش رویال

استراتژی های کلش رویال چیدمان هایی که شمارا تا پیروز همراهی میکنند

بازیکنان تازه وارد لول پایینی دارند و دسترسی آن ها به خیلی از کارت های بازی در آرنای اولیه محدود است، در ابتدا که وارد بازی میشوید راهنمای بازی به خوبی نحوه نبرد را توضیح میدهد اما چه چیزی باعث میشود بازیکنان دیگر شما را شکست بدهند؟ توجه به جزئیات به شما کمک میکند نتیجه نبردها را تغییر بدهید.

تعادل برقرار کنید

در ابتدا که وارد بازی میشوید بیشتر تمایل دارید که از نیروهای قوی تر که اکسیر بیشتری مصرف میکنند استفاده کنید اما به نیروهای ضعیف تر که به سرعت ساخته می شوند هم نگاهی بیندازید و از آن ها نیز استفاده کنید.

عجله نکنید

اگر حریف شما را تحت فشار قرار می دهد یا یکی از برج های خود را از دست میدهید وحشت نکنید، کسی که عجولانه عمل می کند قطعا متحمل ضرر خواهد شد.

یک دقیقه پایانی

یک دقیقه پایانی در بازی بسیار مهم است چرا که سرعت حمله (اتک) در بازی بالاتر میرود و شما میتوانید قهرمانان تهاجمی تری را روانه میدان کنید، اما توجه کنید که سرعت برای دشمن هم بالا میرود و اگر نتوانید درست حمله کنید، در دفاع غافلگیر میشوید.

از برج مادر دفاع کنید

برجی که در وسط قرار دارد به نوعی حکم تاون هال کلش اف کلنز را دارد و اگر رقیب آن را تسخیر کند تقریبا کارتان تمام شده، این برج قدرت دفاعی زیادی دارد اما سعی کنید از آن غافل نمانید.

در کاپ بازی پیش روی کنید

در ابتدا تعداد کمی قهرمان برای شما در دسترس است، اما اگر در کاپ بازی شرکت کنید و پیش بروید، ایستگاه هایی در هر آرنا برای آزاد کردن نیروهای جدید وجود دارد.

کاپ بازی

با صدا بازی کنید

بازی صداگذاری فوق العاده ای دارد اما صداگذاری بازی به این دلیل اهمیت دارد که نشانه های صوتی زیادی در بازی وجود دارد، شما به عنوان بازیکن قادر نیستید که حواستان به همه جا باشد، اینجا صداگذاری بازی به کمک شما می آید.

به زمان توجه کنید

هرقدر بازی به انتها نزدیک می شود، سرعت بازی افزایش پیدا میکند، سعی کنید به دقت دقایق را بررسی کنید و برای یک دقیقه پایانی برنامه داشته باشید و بی گدار به آب نزنید.

بی وقفه بازی نکنید

برای اینکه به مهارت برسید احتیاج به تمرین کردن دارید اما بی وقفه بازی کردن باعث میشود که نتیجه ای کاملا منفی در کارنامه شما ثبت شود، سعی کنید هر چند دقیقه از بازی فاصله بگیرید و استراحت کنید.

گوبلین ها، غارتگران وحشی

از گوبلین ها و سایر قهرمانان سریع بازی برای مپ فارمینگ و تخریب وسیع نقشه حریف استفاده کنید، نقشه دشمن را به طور کامل نابود کنید.

راهنمای بهترین ترکیب حمله کلش رویال (Deck)

هر کسی بخواهد در بازی به پیروزی های متوالی برسد نه تنها به یک راه و روش خوب نیاز دارد بلکه باید از نیروهای مناسب (دک) در زمان و مکان مناسب استفاده کند، انتخاب نیروی مناسب برای حمله سوال سختی است که هر کاربر باید با توجه به حرکاتش آن را انتخاب کند، اما نگران نباشید ما سعی میکنیم در ادامه بهترین قهرمانان و نقشه های این بازی را به شما معرفی کنیم.

سرعت و اکسیر

در ساخت یک میکس خوب از نیروها باید به تعادل آن ها دقت کنید، همانطور که گفتیم بازی میان سرعت و اکسیر می چرخد و اگر بتوانید این دو عنصر را کنترل کنید در بازی به پیروزی می رسید.

نبردهای هوایی

بعضی از افراد فراموش میکنند که نیروها به دو گروه هوایی و زمینی تقسیم میشوند، عده ای نبردهای هوایی را به حال خودشان رها می کنند، سعی کنید از قهرمانان بازی را طوری انتخاب کنید که دشمنان هوایی را نیز پوشش بدهند.

دفاع یا حمله

اگر یک ساختار تهاجمی دارید باید از بازیکنان سرعتی استفاده کنید اما اگر میخواهید در دفاع مطلق باشید و به نوعی یک اتوبوس مقابل برج هایتان پارک کنید، باید از نیروهایی استفاده کنید که مقاومت زیادی دارند اما سرعت آن ها به اندازه کافی خوب نیست.

چرخه دریافت اکسیر

هرقدر که میزان اکسیر دریافتی کمتر باشد، سرعت ساخت نیروهای شما کمتر میشود، سعی کنید به صفحه کارت ها بروید و از میزان سرعت و دریافت اکسیر باخبر شوید.

دفاع در برابر غول ها

از مینیون ها استفاده کنید، این موجودات قابلیت پرواز دارند و در عین حال تخریب قابل قبولی هم دارد، فرض کنید یک غول به شما حمله کرده، چطور باید با آن مقابله کنید؟ مینیون ها پاسخ این سوال هستند.

از قهرمانان جادویی استفاده کنید

ویزارد قدرت تخریب زیاد و سرعت قابل قبولی هم دارد، اگر بتوانید از یک غول در مقابل ویزارد استفاده کنید، قطعا می توانید برای دشمن خطر ساز شوید.

جادوگر کلید حل معماست

اگر از جادوگر استفاده کرده باشید متوجه میشوید که این قهرمان چه قدرت فوق العاده ای دارد، اسکلت های همراه کننده نیروهای زمینی را از بین میبرند و جادوگر هم میتوانید هم و زمین را به شکل همزمان پوشش دهد، به نظر شما فوق العاده نیست؟

به برج ها حمله کنید

قهرمانای خاصی در بازی هستند، که هدف آن ها فقط برجها و ساختمانها در بازی است، یعنی اینکه این نیروها با هیچکس کاری ندارند و فقط به سمت برج ها حرکت میکنند، هاگ رایدر و غول از این توانایی برخوردار هستند برای اینکه بفهمید که نیروهای شما چه هدفی دارند به قسمت کارت ها بروید و بر روی اطلاعات بیشتر هر نیرو کلیک کنید، در قسمت هدف (Target) شما اهداف قهرمان را مشاهده میکنید.

سعی کنید از قهرمانانی که به برج ها حمله میکنند در قسمت عقبی نقشه استفاده و آن ها را در میانه میدان راهی نبرد نکنید. مهدی کهریزی

کلش رویال یک روند صعودی دارد و شما نمیتوانید از حقه های قدیمی تا ابد استفاده کنید، هر قدر که سطح شما بالاتر می رود شما هم باید آپدیت شوید و چیزهای جدیدی در بازی بیاموزید و استفاده کنید، برای اینکه بتوانید در بازی عملکرد مناسبی داشته باشید سعی کنید فعال باشید و مجموعه کارت های مختلفی برای خودتان بسازید.

چطور همه قهرمان ها را آزاد کنیم؟

با رسیدن به هر سرزمین شما مجور آزاد کردن قهرمان ها را دارید، بعد از هر برد صندوقچه هایی به شما به عنوان پاداش داده میشود، در این صندوقچه ها کارت های قهرمان وجود دارد.

چطور جوایز بیشتری بدست بیاوریم؟

با شرکت در رویدادها و حضور در کلن ها، میتوانید پاداش بیشتری بدست بیاورید و از این جوایز برای ارتقا و آزاد کردن کارت های جدید استفاده کنید.

چطور بهترین تاکتیک را پیدا کنیم؟

بازی های استراتژی راه های مختلفی برای پیروزی در مقابل شما میگذارند، امروز نکته هایی برای برتری در بازی را مطالعه کردید اما همه چیز به شما باز میگردد، می توانید آن ها را به کار بگیرید و با تمرین کردن به پیروزی نزدیک و نزدیکتر شوید.

سوپرسل ثابت کرده که بازی های فوق العاده ای دارد اما برای اینکه بتوانید به یک قهرمان در این بازی ها تبدیل شوید باید با مکانیک های مختلف و عناصر مهم گیمپلی بازی آشنا باشید، به نظر شما برای برتری در بازی کلش رویال چه چیزهایی نیاز داریم؟ شما میتوانید نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید و اگر سوالی دارید از ما بپرسید.

یک دیدگاه

  1. من توی میدان ۱۳هستم اما یک دک خوب ندارم آگه میشه چند دک ((دفاعی)) بفرستید
    هر چه سریع تر بهتر مسعود نادرپور

دکمه بازگشت به بالا