اخبار بازی

رقیب جدید امانگ اس برای اندروید پیدا شد+ معرفی بازی Goose Goose Duck

بازی Goose Goose Duck یک بازی تازه در سبک استراتژی و پیدا کردن خائنین است که توسط استودیو Gaggle توسعه داده و برای گوشی های موبایل و پلتفرم اندروید منتشر شده، این عنوان را میتوانید به زودی از مایکت دانلود کنید و در کنار عناوین دیگر خود داشته باشید.

در این بازی، بازیکنان و غازهای دیگر برای تکمیل ماموریت های مختلف با هم کار میکنند و در کنار انجام کارها باید مراقب بازیکنان مخرب و سایر پرندگان نفوذی که میخواهند آنها را از بین ببرند باشند، اگرچه بازی شباهت زیادی به بازی معروف امانگ اس دارد، اما خب اگر عادلانه بخواهیم قضاوت کنیم باید بگوییم که این عنوان ویژگی های منحصر به فرد خودش را هم دارد.

هدف این بازی خیلی ساده است، اگر در تیم غازها هستید باید کشتی را تعمیر کنید قبل از اینکه اردک ها کشتی را نابود کنند، و اگر در تیم اردک های مهاجم هستید باید تمام بازیکنان تیم حریف را از بین ببرید و طبیعی رفتار کنید، طوری که هیچکس به نقش شما پی نبرد.

بازی لابی های خصوصی و عمومی دارد که حداکثر 16 بازیکن راپشتیبانی میکند، شما میتوانید به همراه دوستان خود یا به شکل تصادفی با بازیکنان دیگر این عنوان را تجربه کنید، همچنین قابلیت های اجتماعی چت صوتی و متنی درون هر لابی وجود دارد و با توجه به تنظیماتی که هر اتاق دارد میتوانید از این ویژگی های جذاب استفاده کنید.

امکان شخصی سازی غازها و اردک ها با استفاده از آیتم های تزیینی، کلاه و پت (pet) وجود دارد و تنوع زیادی هم در این بین دیده میشود، همچنین شما میتوانید با انجام دادن چالش ها و بدست آوردن اچیومنت ها، لباس های خاصی را آزاد کنید؛ اگر نسبت به فضای این سبک از بازی ها آشنایی کامل را ندارید، هیچ اشکالی ندارد، شما میتوانید از آموزش بازی امانگ اس برای درک بهتر این موضوع استفاده کنید، چرا که تقریبا هسته اصلی گیمپلی مشابه است.

یکی دیگر از جنبه های مهم بازی Goose Goose Duck اضافه کردن نقشه ها و حالت های جدیدی است که پیش از این در بازی های دیگر مشابهش را ندیده ایم، بازیکنان قادر خواهند بود از چندین نقشه مختلف از جمله nexus colony، Black swan، Mothership، s.s و Mallard manor استفاده کنند، دقت کنید که این تعداد محیط در رقیب این عنوان وجود ندارد و جز نقاط قوت آن محسوب میشود، 5 مود مختلف هم برای بازی در نظر گرفته شده که تنوع بسیار بالایی دارند و در مقایسه با بازی مافیا آنلاین هیجان بیشتری را به شما وارد خواهد کرد. علاوه بر تمام این ویژگی های مثبت، 25 نقش فرعی هم وجود دارد که جذابیت های بازی را افزایش داده است، به هر حال اگر از علاقمندان به این عنوان هستید سعی کنید نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید و بگویید که این عنوان می توانید یک رقیب برای بازی امانگ اس محسوب شود یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا