خانه برنامه آموزشی

آزمون رانندگی و گالری تابلوها

آزمون آیین نامه

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۳۰۰
سازنده احسان نصری نصرآبادی
نسخه۱.۴
حجم۳۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۵/۲۰
‏‏آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای هر جوان با توجه به انگیزه دریافت گواهینامه رانندگی دارای اهمیت است. اینکه شخص پس از چند بار شرکت در امتحان آیین نامه موفق به قبولی آزمون رانندگی شود بستگی به سعی و تلاش و تمرین و تست زنی بالا دارد. یکی از راه های به حداقل رساندن اشتباهات در آزمون رانندگی تست زنی و مطالعه سوالات رایج در آزمون آیین نامه است.
‏ 
‏در اینجا ما با استفاده از سوالات پرتکرار، آزمونی را برای شما تدارک دیدیم که به شما در موفقیت در آزمون رانندگی کمک می کند.
‏ 
‏مجموعه آموزشی شامل 12 آزمون 30 سواله 4 گزینه ای و همچنین گالری تابلوهای راهنمایی و رانندگی در قالب 9 دسته بندی مختلف می باشد. گالری تابلوهای راهنمایی شامل مجموعه 236 تصویر با کیفیت بالا از تابلو های راهنمایی و رانندگی است. که تابلوهای رانندگی برای یادگیری بهتر در آزمون های 2 گزینه ای در 9 دسته بندی از جمله اخباری، اخطاری، انتظامی، راهنمای مسیر، محلی، مکمل، برچسب، رنگ ها، معنای شکل ها گنجانده شده است.
‏ 
‏در 12 آزمون اصلی سعی گردیده تا اکثر سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی استفاده شود تا معلومات کاربر افزایش یافته و کاربر با اعتماد به نفس بالا در آزمون رانندگی شرکت کند. وجود گالری و آزمون تابلوهای راهنمایی و رانندگی در این مجموعه باعث می گردد کاربر با سهولت بیشتر معانی و کاربرد تابلوهای آیین نامه را فرا گیرد.
‏ 
‏آزمون دارای گرافیک عالی و محیط جذاب بوده و با استفاده از محیط گرافیکی با کیفیت بالا سعی شده آموزش برای کاربر جذاب و دلنشین گردد.
‏ 
‏امید که این برنامه به شما در موفقیت در آزمون رانندگی کمک کند. 

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟