برنامه های آموزشی

این یک حقیقت است که با همه گیر شدن ارتباطات آنلاین و کامپیوتر های خانگی و موبایل ها و تبلت های هوشمند مثل گوشی و تبلت دسترسی به اطلاعات ساده تر و سریع تر شده است و همین مسئله نحوه ی یادگیری ما را هم تغییر داده است. امروزه اپلیکیشن های آموزشی به عنوان راهی کم هزینه و آسان برای یادگیری به حساب می آیند و دسترسی به آموزش سطح بالا و حرفه ای را برای ما راحت تر کرده اند؛ آموزش مجازی (e-learning) آینده آموزش مدرن است. اگر پیش از این کلاس درس تنها محل یادگیری بود، باید وب سایت ها و برنامه های اندرویدی را هم به آن اضافه کنیم.

اگر دانش آموز هستید یا در بین اعضای خانواده دانش آموز دارید، این دسته بندی حسابی به کارتان می آید. فرقی نمی کند که می خواهید به صورت مقدماتی فرزندتان را با الفبا، ریاضی، نقاشی، اشکال و… آشنا کنید یا به عنوان یک دانش آموز پایه هفتم، هشتم یا نهم نیازمند یک برنامه کمک درسی جدی و منظم برای بهتر درس خواندن هستید و یا برای کنکور نیاز به منابع دسته اول دارید. قطعاً برنامه ای را پیدا می کنید که آموزش مورد نظر شما را داشته باشد. اپلیکیشن هایی مثل گاج مارکت، پادرس و الفبا… مناسب دانش آموزان پایه های مختلف هستند.

حتی اگر دانش آموز یا دانشجو هم نباشید و به یادگیری زبان جدید یا برنامه نویسی مثل جاوا یا یک مهارت پرکاربرد علاقه داشته باشید، باز هم اپلیکیشن های آموزشی به کمکتان می آیند. اپلیکیشن های آموزش زبان متعددی مثل دولینگو، هلو، لرنیت، زبان بیاموز، دهکده زبان و… روی مایکت وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید لغات، گرامر، اصطلاحات و… زبان انگلیسی و بسیاری از زبان های دیگر را یاد بگیرید.

همچنین اگر میخواهید گواهینامه رانندگی خود را بگیرید و در حال مرور آیین نامه راهنمایی رانندگی هستید، برنامه های زیادی وجود دارند که با در اختیار قرار دادن سوالات سال های گذشته و برگزاری آزمون های آنلاین، به شما کمک میکنند.

اگر علاقمند به یادگیری هستید، درس مدرسه یا زبان خارجی یا ...، پیشنهاد می کنیم حتماً سری به دسته بندی آموزشی مایکت بزنید!

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟