En
خدمات نظافتی آدا سرویس

خدمات نظافتی آدا سرویس

نسخه: ۱  (۱۳۹۷/۱۲/۱۴)
۱۰۰
۳
مگابایت
خدمات نظافتی آدا سرویس #1خدمات نظافتی آدا سرویس #2خدمات نظافتی آدا سرویس #3خدمات نظافتی آدا سرویس #4خدمات نظافتی آدا سرویس #5

  توضیحات

‏‏اپلیکیشن خدمات نظافتی آداسرویس 
‏در عصر پیشرفت تکنولوژی و فناوری، زندگی انسان و تکنولوژی عجیب بهم گره خورده است. میزان این ارتباط آنقدر زیاد است که زندگی، کسب و کار و حتی ارتباطات زندگی شخصی در میان فناوری غرق شده است. اپلیکیشن ها سهم زیادی در رشد کسب و کارها، پولسازی و دریافت خدمات داشته اند و هر روز اپلیکیشنی جدید وارد بازار می شود. از این رو ورود اپلیکیشن شرکت خدماتی آدا به این عرصه، ارائه سرویس و خدمات شایسته به مشتریان امری اجتناب ناپذیر خواهد بود. اپلیکیشن آدا سرویس، خدمات نظافتی ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری را در سریع ترین زمان به شما ارائه خواهد نمود. درخواست شما ثبت و بررسی شده و نزدیک ترین متخصص به محل مورد نظر اعزام خواهد شد. در ادامه با ارائه سایر خدمات آدا سرویس با ما همراه باشید.
‏پیوند آدا سرویس با تکنولوژی روز دنیا
‏پیشرفت تکنولوژی و نفوذ آن به زندگی، تحولات عظیمی را در نوع نگرش، زندگی و کسب و کارها به وجود آورده است. زندگی انسان ها با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند تحت تاثیر قرار می گیرد. این ابزارها و تکنولوژی جهانی هستند که در هر زمان و مکانی به ما دستور می دهند، بهتر است زندگی چگونه باشد. در این میان آدا سرویس سعی کرده است از تکنولوژی و نیاز روز مشتریان خود عقب نماند و برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر و با انتخاب سریع ترین راه اپلیکیشن آدا سرویس را طراحی نماید و از این رو بدون محدودیت زمان و مکان به ارائه خدمات و سرویس دهی بپردازد. دقت داشته باشید بی گمان، کارفرمایانی در کسب و کار خود موفق هستند که با روند و رشد تکنولوژی همگام باشند و در جهت رشد و بهبود خدمات قدم بردارند. استفاده از روش های سنتی و تکیه بر آن تلاشی بی ثمر و یا کم بهره خواهد بود تا زمانیکه اصلاحات لازم انجام نگردد زحمات شما هیچ سودی نخواهد داشت.
‏خدمات اپلیکیشن آدا به همشهریان عزیز تهرانی
‏شرکت خدماتی آدا سرویس از سال 1385مفتخر به ارائه خدمات به همشهریان تهرانی می باشد. امکان ارائه همه خدمات آدا سرویس در اپلیکیشن امکان پذیر است با این تفاوت که اینبار سرعت ارائه خدمات پیشرفت چشمگیری داشته است. سرویس ها و خدمات بصورت:
‏•    ارائه سرویس های نظافتی در محل
‏•    پذیرایی تشریفاتی و مجلسی از مهمانی و مراسم ها
‏•    انتخاب افراد خبره و متعهد و اعزام ایشان جهت تامین نیروی انسانی ادارات و ارگان ها
‏کلیه خدمات توسط افراد مجرب و متعهد که تحت نظر مستقیم آدا سرویس هستند، انجام می شود. کافیست اپلیکیشن آداسرویس را نصب کنید و با ثبت نام در آن، برای خود اشتراک ایجاد نمایید. از این رو به آسانی با مشخص کردن نوع سرویس درخواستی و لوکیشن، اپلیکیشن نزدیک ترین متخصصان را پیشنهاد داده و با انتخاب شما به محل مورد نظر اعزام می کند. نحوه درخواست های اینترنتی مانند: تصمیم انتخاب نظافتچی، درخواست سرویس های خدماتی و نحوه پرداخت (آنلاین-حضوری) به عهده خودتان خواهد بود. در اپلیکیشن آدا هیچ محدودیتی برای درخواست ها و ارائه خدمات وجود ندارد، به طبع مشتریان ثابت و وفادار از خدمات مشتریان خاص آدا سرویس بهره خواهند برد. همواره گام به گام با فناوری حرکت خواهیم کرد تا از قدرت و سهم بازارهای الکترونیک استفاده نماییم و بهترین و سریع ترین ارتباطات را برای مخاطبان ایجاد نماییم. دقت داشته باشید اپلیکیشن آداسرویس را در نسخه های جدید، به روز رسانی نمایید تا از جدیدترین خدمات، قیمت و شرایط سرویس دهی اطلاع یابید.
‏متخصصین و نیروی های انسانی فعال در آدا
‏شرکت خدماتی آداسرویس با توجه به اعتبار بیش از یک دهه که در شهر تهران بزرگ کسب کرده است، هیچگاه ناخواسته ریسک نمی کند، و اعتماد مشتریان خود را با استخدام افراد ناشی و ناشناس از دست نمی دهد. تیم نظافتی آدا سرویس از افراد متعهد و حرفه ای تشکیل شده است که قبل از استخدام گزینش های لازم برای انتخاب افراد مناسب انجام می شود و در صورت لزوم آموزش های لازم جهت نظافت داده می شود.
‏نکات پیشنهادی و امنیتی به مشتریان قبل از شروع نظافت 
‏متاسفانه گاهی کم توجهی به اشیاء قیمتی در منزل و یا محل کار، جابجایی آن ها توسط افراد خانواده و یا همکاران باعث ایجاد سوء تفاهم می شود. بهتر است قبل از شروع نظافت لوازم قیمتی، مدارک و هر چیزی که فقدانش باعث دردسر خواهد شد از قبل جمع آوری کنید تا مشکلی متوجه نیروهای اعزامی و شما نشود. اپلیکیشن آداسرویس سوابق و اعتبار هر یک از پرسنل را به شما نمایش خواهد داد و شما با توجه به میزان امتیازی که کسب نموده اند می توانید به انتخاب نظافتچی مورد نظر بپردازید. همواره گفته می شود قبل از انجام کارهای پر خطر؛ اول ایمنی بعد کار! توصیه آدا سرویس به شما همشهریان عزیز قبل از شروع نظافت؛ اول امنیت، بعد کار می باشد. توجه داشته باشید اگر از طریق اپلیکیشن آداسرویس فرد مورد نظر را انتخاب نموده اید، برای درخواست سفارش های بعدی نیز با اپلیکیشن اقدام نمایید نه ارتباط مستقیم با نظافتچی. هر ثبت درخواستی از طرف مشترکین زیر نظر مجموعه آدا سرویس انجام می شود و به خسارات وارده در ارتباط مستقیم با نظافتچی جهت دریافت خدمات هیچ پاسخی داده نخواهد شد.
‏در زمان ورود نیروی خدماتی، حتما معرفی نامه شرکت خدماتی را از او گرفته  و توضیحات نوشته شده در معرفی نامه را به طور کامل مطالعه نمائید.
‏طراحی اپلیکیشن آداسرویس توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی باران
‏طراحان و متخصصین امنیت اطلاعات باران با تجربه 10 ساله در زمینه طراحی سایت و نرم افزار، رزومه ای پربار و درخشان بیش از ده ها اپلیکیشن را پیاده سازی کرده است. اطلاعات ثبت نامی کاربران در بانک اطلاعاتی اپلیکیشن آداسرویس امن بوده و قابل دسترسی برای افراد متفرقه نخواهد بود. پس با خاطری آسوده می توانید اطلاعات صحیح و دقیق را در مراحل ثبت نام وارد کنید. نسخه منتشر شده اپلیکیشن آداسرویس هم اکنون در بازار موجود است و به راحتی می توانید دانلود و ثبت نام کنید. کلیه مراحل ثبت نام و استفاده از بخش های مختلف اپلیکیشن آداسرویس بسیار آسان و بدون هیچ پیچیدگی است که این نتیجه تلاش و تخصص تیمUX  باران است. برای راه اندازی کسب و کار حرفه ای خود به صورت الکترونیکی همین الان اقدام کنید. کافی است پا در ترن تندروی فناوری اطلاعات بگذارید و ببینید استفاده از امکانات و تکنولوژی چقدر می تواند برای مخاطبان لذت بخش و برای حرفه ی شما سود آور باشد.

  دسترسی‌های نرم افزار

  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
  • تغییر وضعیت شبکه
  • تغییر وضعیت wifi
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

  
مرتضی آوینی
مرتضی آوینی
سبک زندگی
پروفسور محمود حسابی
پروفسور محمود حسابی
تفننی
نقاشی ساختمان رنگی شو
نقاشی ساختمان رنگی شو
کسب و کار

شاید دوست داشته باشید

  
تپ‌سی | TAP30-درخواست آنلاین تاکسی
تپ‌سی | TAP30-درخواست آنلاین تاکسی
سیر و سفر
سرویک
سرویک
سبک زندگی
پلاک - خدمات در محل شما
پلاک - خدمات در محل شما
سبک زندگی
رزرویس
رزرویس
سبک زندگی
راهکار
راهکار
سبک زندگی
آی تراکت - iteraket
آی تراکت - iteraket
کسب و کار
خشکشویی ،کارواش و سرویس بازیافت آنلاین مسترواش
خشکشویی ،کارواش و سرویس بازیافت آنلاین مسترواش
سبک زندگی
زاپاسی سرویس دهندگان(مدیریت مراکز خدمات خودرویی)
زاپاسی سرویس دهندگان(مدیریت مراکز خدمات خودرویی)
کسب و کار

دیگران نصب کرده‌اند

  
GROUP PLAY
GROUP PLAY
کسب و کار
بانک اطلاعات برترین ها
بانک اطلاعات برترین ها
کسب و کار
MyASUS - Service Center
MyASUS - Service Center
کسب و کار
استادکار - سفارش آنلاین خدمات
استادکار - سفارش آنلاین خدمات
کسب و کار
بالونت - پیام‌رسانی حرفه‌ای
بالونت - پیام‌رسانی حرفه‌ای
کسب و کار
Slack
Slack
کسب و کار
پاپیلون (بانک مشاغل)
پاپیلون (بانک مشاغل)
کسب و کار
Call Recorder - IntCall
Call Recorder - IntCall
کسب و کار
logo-samandehi