برنامه های کسب و کار

دنیای امروز کسب و کار با علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات گره خورده و هیچ عجیب نیست که بخش عمده ای از موفق ترین کسب و کارهایی که می شناسیم در حوزه ی فناوری اطلاعات (IT) فعالیت می کنند. تجارت، اقتصاد، بازاریابی، سیستم بانکی و… بدون کمک سیستم های دیجیتالی و کامپیوترها رسماً فلج می شوند و برای همین تسلط به ابزار دیجیتال و برنامه ها و نرم افزارهای کامپیوتری پایه برای کسب درآمد و فعالیت های تجاری ضروری هستند.

یکی از دغدغه های مهم برای خیلی از ما موضوع کار یابی و استخدام فوری است. بخشی از اپلیکیشن های این دسته به برنامه هایی اختصاص دارند که به افراد کمک می کند تا با فرصت های شغلی مختلف آشنا شوند و به کارفرما ها کمک می کند تا فرد مناسب با مهارت های موردنیازشان را پیدا کنند. در این پلتفرم های کاریابی آنلاین می توانید پروفایل مخصوص به خود را ساخته و رزومه ی خود را ثبت کنید تا در معرض دید طیف وسیعی از کارفرما ها قرار گرفته و بتوانید در سازمان مورد نظرتان استخدام شوید. اگر هم کارفرما هستید، می توانید آگهی شغلی خود را روی اپلیکیشن معرفی کرده تا کارجوهای مختلف برای آن اقدام کنند و از بین آن ها گزینش کنید.

برخی از اپلیکیشن های این دسته ابزارهایی هستند که به کسب و کارها کمک می کنند تا فعالیت های درون سازمانی را راحت تر انجام دهند، مثل برگزاری جلسات و مدیریت پروژه ها به صورت آنلاین یا مدیریت ارتباطات با مشتریان (CRM). هم چنین به کسانی که به صورت دورکاری فعالیت می کنند کمک می کنند تا پروژه های جدید پیدا کرده و با کارفرماها در ارتباط باشند.

در نهایت خوب است به برنامه هایی اشاره کنیم که به افراد و کسب و کارها در مسائل حقوقی کمک می کنند. این اپلیکیشن ها برای کارهای حقوقی به کارتان می آیند و با استفاده از آن‌ها می‌‌توانید به جزئیات مواد قانونی دسترسی داشته یا به صورت آنلاین وکیل و مشاوره حقوقی بگیرید.

اگر کسب و کاری دارید یا به ‌دنبال پیدا کردن شغل جدیدی هستید پیشنهاد می‌کنیم سری به دسته بندی کسب و کار مایکت بزنید!

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟