استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
RunPee.

RunPee.

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۹
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده polyGeek
‏‏برنامه RunPee برای بهبود تجربه تماشای فیلم شما وجود دارد. پایگاه داده هر هفته به‌روزرسانی می‌شود، هر زمان که فیلم‌های پربازدید در سینماها باز شوند - تا بهترین زمان‌ها را برای دویدن و ادرار کردن، بدون از دست دادن بهترین صحنه‌ها، به شما بگوید. البته، ما خلاصه‌ای از هر Peetime ارائه می‌دهیم، بنابراین شما دقیقاً متوجه خواهید شد که در زمانی که رفته‌اید چه چیزی را از دست داده‌اید. هیچ اطلاعات دیگری مانند این در کل جهان وجود ندارد. ما بیش از 1300 فیلم در پایگاه داده خود داریم و هر هفته تعداد بیشتری فیلم توسط خانواده ما اضافه می شود.

ویدئو معرفی برنامه

‏چگونه کار می کند؟ تایمر داخلی با لرزش محتاطانه هنگام آمدن Peetime به شما هشدار می دهد - بنابراین لازم نیست نگران آزار دادن افراد اطراف خود در سالن باشید. حالا می توانید استراحت کنید و از فیلم لذت ببرید...بدون اینکه فکر کنید چه زمانی استراحت کنید. شما هرگز مجبور نیستید دوباره بنشینید و بپرسید 'چه چیزی را از دست دادم؟'
‏فیلم به پایان رسیده است... یا اینطور است؟
‏RunPee شما را به صورت رایگان و بدون مزاحمت برای هیچ گونه تبلیغاتی مطلع می کند. ما به شما می گوییم چه صحنه های اضافی و چه زمانی در راه است و آیا ارزش ماندن را دارند. بسیاری از مردم (در سرتاسر جهان!) به تنهایی به این ویژگی متکی هستند. :-)
‏دیر می دوید
‏اگر پشت سر می دوید، برنامه ما به شما می گوید در سه دقیقه اول چه چیزی را از دست داده اید. مانند Peetimes ما، این اطلاعات منحصر به فرد در هیچ جای دیگری در دسترس نیست.
‏نظرسنجی کاربران سه بعدی
‏نظر سایر کاربران را در مورد کیفیت سه بعدی یک فیلم ببینید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پول اضافی را برای عینک خرج کنید یا خیر. برخی از فیلم‌ها واقعاً توجه را به سه بعدی خود معطوف می‌کنند... کاربران ما به شما می‌گویند که آیا این فقط یک پول گرفتن است.
‏بعد از 9 سال، ما واقعاً در کاری که انجام می‌دهیم خوب هستیم. کاربران قدیمی ما ما را دوست دارند! فکر میکنیم شما نیز چنین خواهید کرد.
‏‏* گزینه های اشتراک گذاری جدید و بهبود یافته.
‏* گزینه ای برای تغییر نوع قلم به Roboto Serif برای خوانایی بهتر.
‏* اکنون می توانید بدون توقف تایمر از صفحه تایمر خارج شوید.
‏* رفع اشکال جزئی.
‏ >* اگر به هر کاری فکر می کنید که بتوانیم برنامه را برای شما بهتر کنیم، لطفاً با support@runpee.com تماس بگیرید و ما بهترین کار را انجام خواهیم داد.

برنامه‌های مرتبط