خانه برنامه‌ها سرگرمی

برنامه های سرگرمی

احتمالاً شما هم وقتی با یک موقعیت کسل کننده (مثل ایستادن در صف بانک یا نشستن در تاکسی) مواجه می شوید اولین کاری که میکنید درآوردن گوشی از جیب و اسکرول کردن صفحات وب و رسانه های اجتماعی (مثل اینستاگرام و توییتر) یا پخش کردن آهنگی برای گوش کردن و سریالی برای تماشا کردن است. هر کدام از ما راهی برای این کسالت کلافه کننده داریم ولی مقصد مشترک اکثرمان گوشی هوشمندمان است.

مهم ترین برنامه های سرگرمی، برنامه هایی هستند که به نحوی به رسانه ربط پیدا می کنند. در صدر لیست سرویس های استریم فیلم و آهنگ هستند. اپلیکیشن هایی که معمولاً در ازای یک حق اشتراک ناچیز دسترسی به دنیایی از فیلم و سریال یا موزیک را به کاربران خود می دهند. برخی حتی بخش جداگانه ی کودک دارند و کارتون ها و انیمیشن های مخصوص کودکان را پخش می کنند.

در دسته بندی سرگرمی اپلیکیشن هایی را داریم که با آن ها می توانید خودتان محتوای موردنظرتان را تولید کنید. مثل اپلیکیشن دابسمش یا برنامه های مشابه که با آن ها می توانید روی آهنگ ها و دیالوگ های معروف لب خوانی کنید، برنامه هایی شبیه به مدلیپز که با آن ها می توانید روی ویدیو های مختلف صداگذاری کنید، میموجی یا MSQRD که با استفاده از آن ها می توانید چهره ی خود را تغییر دهید یا تصاویر طنزآمیز درست کنید و کلی اپلیکیشن دیگر که عموماً کاربرد طنز دارند.

از بین ساخته های مختلف این دسته میتوان به اپلیکیشن های مخصوص نقاشی بزرگسالان و برنامه هایی اشاره کرد که داستان ها و ترانه های مخصوص کودکان را در خود دارند.

گروهی از اپلیکیشن های این دسته هم پلتفرم هایی هستند که محتوای طنز دارند. مطالبی مثل معماهای جالب، دانستنی های عجیب و غریب و نکاتی که تحت عنوان «آیا می دانید؟» بیان می شوند یا تصاویر طنزآمیزی و Memeهایی که کاربران مختلف می سازند. برخی از این برنامه های جنبه ی سرکاری دارند و مثلاً می توانند به عنوان دروغ سنج عمل کرده یا این که اسم و سن فرد مورد علاقه شما را حدس بزنند. پیشنهاد میکنیم دفعه ی بعدی که در موقعیت کسل کننده ای قرار گرفتید، سری به دسته بندی سرگرمی مایکت بزنید!

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.