استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مجتمع تجاری دریا

مجتمع تجاری دریا

بزرگترین بازار درگهان، قشم

نسخه۲.۶.۲۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده سعید وکیل
‏‏بازار دریا بزرگترین مرکز خرید جزیره قشم در شهر درگهان با 1534 فروشگاه و واحد صنفی است. شهر درگهان در جزیره قشم به عنوان مرکز خرید ارزان شناخته شده و مقصد خرید و گردش بسیاری از مسافران و بازدیدکنندگان می باشد و محل مناسبی برای خرید ارزان و با کیفیت برای شماست.
‏اپلیکیشن مجتمع تجاری دریا، یک دایرکتوری از فروشگاه ها و اصناف شاغل و فعال در آن می باشد، متصدیان فروشگاه ها توسط مدیریت مجتمع بصورت فیزیکی (کارت ملی و...) احراز هویت می شوند دسترسی متصدیان فروشگاه ها به سایت و اپلیکیشن، جهت به روز رسانی اطلاعات منوط به پرونده ایشان در مجتمع می باشد.
‏شما می توانید آدرس کامل هر فروشگاه: طبقه، لاین، تلفـن، واتـساپ، اینـسـتاگـرام و ... را با امکان جستجو در فروشگاه ها: پلاک، صنف، نام متصدی در اختیار داشته باشید.
‏این اپلیکیشن از سامانه مدیریت مجتمع تجاری 36500 ( www.36500.ir) قدرت میگیرد.
‏اپلیکیشن رایگان است، اما در صورت تمایل به استفاده از امکانات مانند عضویت در سایت، عضویت در باشگاه خریداران، رزرو تبلیغات، ارائه پیشنهادات و انتقادات و ارتباط با ما، اطلاعاتی از شما دریافت میشود، این اطلاعات با هدف راستی آزمایی، اطلاع رسانی و تبلیغات هدفمند مورد استفاده قرار خواهند گرفت و در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهند گرفت.
‏جهت انجام تبلیغات مجازی و محیطی در مجتمع تجاری دریا با چاپ قشم به شماره 09175444464 تماس حاصل فرمایید.
‏‏اضافه شدن گالری مجتمع
‏اضافه شدن بخش بیشتر بدانیم 
‏معرفی هیات امناء و مدیریت مجتمع

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده