برنامه های خرید

این روزها وقتی حرف از خرید می شود، یک گزینه ی جدید گوشه ی ذهن ها خودنمایی می کند: «خرید آنلاین»! خرید آنلاین بیش از این که یک انتخاب لوکس باشد، تبدیل به انتخابی شده که بعضاً راحت تر و بی دردسر از خرید حضوری است. امروزه چیزی نزدیک به نیمی از خرید های اینترنتی توسط موبایل انجام می شود و این تازه بدون در نظر گرفتن صفحات کاری کسب و کارهایی است که در برنامه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا تلگرام فعالیت می کنند.

خرید اینترنتی در دنیا ابتدا با سایت هایی مثل آمازون یا eBay آغاز شد و بعدها در ایران با دیجیکالا و الان هم کمتر کسی است که امروز با مفهوم فروشگاه اینترنتی آشنا نباشد. اما خوب است بدانید که خرید آنلاین تنها به این گزینه ها محدود نمی شود. کافی است سری به دسته بندی خرید مایکت بزنید تا با انواع و اقسام این فروشگاه ها آشنا شوید.

از دیجی کالا گرفته که تبدیل به مارکت پلیس شده و تقریباً همه چیز در آن به فروش می رسد، تا باسلام که در زمینه ی خرید و فروش محصولات ایرانی و کسب و کارهای کوچک محلی فعالیت می کند، بانی مد یا دیجی استایل که می توانید از طریق آن ها کیف و کفش و لباس و وسایل شخصی و زیورآلات و حتی لوازم آرایش بخرید، همراه مکانیک که به طور خاص در زمینه ی خرید و فروش و قیمت گذاری ماشین فعالیت می کند و بسیاری از فروشگاه های اینترنتی دیگر که در این دسته بندی یافت می شوند.

به این لیست بلند بالا سوپرمارکت های آنلاین را هم که تازگی باب شده اند را هم اضافه کنید. اپلیکیشن هایی که از طریق آن ها می توانید مواد غذایی را با کمترین دردسر و بدون خارج شدن از خانه بخرید.

البته برخی از اپلیکیشن های این دسته خود محصولی برای فروش ندارند اما خرید کردن از فروشگاه های آنلاین را راحت تر می کنند. مثل اپلیکیشن ترب یا ایمالز که سعی می کند بهترین قیمت یک محصول بین فروشگاه های آنلاین مختلف را برای شما پیدا کند. یا اپلیکیشن هایی که به شما کمک می کنند تا از فروشگاه های آنلاین به صورت قسطی خرید کنید.

مهم ترین ویژگی فروشگاه های اینترنتی امکان پرداخت امن و تحویل سریع است و با استفاده از مایکت می توانید به بهترین اپلیکیشن های خرید اینترنتی دسترسی داشته باشید.

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟