خانه برنامه کاربردی
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۹۵/۱۱/۲۷
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده حمید ادیب زاده

‏‏'مدیریت رمز و اسناد' تمام رمز ها و دیگر اطلاعات حساس شمارا به خاطر میسپارد، بنابراین با استفاده از این نرم افزار زندگی دیجیتالی شما امن تر خواهد شد.

‏تمام اطلاعات شما همیشه در دسترس و امنیت کامل خواهد بود و همگی در پشت یک رمز عبور قدرتمند که توسط خودتان تعیین میشود نگهداری میشوند.

‏این نرم افزار یک کیف مدرن میباشد که از آدرس وای فای و شماره حساب های بانکی (به جز رمز کارت و رمز اینترنتی) تا ایمیل ها و شبکه های اجتماعی شما را نگهداری میکند...همگی در یک مکان امن و دسته بندی شده.

‏همچنین این نرم افزار به هیچ گونه دسترسی به گوشی شما نیاز ندارد، از همین رو میتوانید با خیال راحت و امنیت کامل از این برنامه نهایت استفاده را ببرید...

‏- قابلیت دیدن نام کاربری، رمز عبور، اطلاعات حساب بانکی، آدرس ها، یادداشت های مخفی، و ...

‏- دسته بندی مرتب

‏- ظاهر شکیل و همراه با چند تم و پوسته برای سلیقه ی شما

‏- ایجاد رمز عبور قدرتمند برای حفظ رموز و اسنادتان

‏- کنترل کامل و شخصی سازی اطلاعات زیر نظر خود شما

‏-نگه داری شبکه های اجتماعی، کارت های بانکی، ایمیل ها، وبسایت ها، یادداشت های مخفی، امواج بیسیم مانند وای فای خانه، محل کار و...

‏- ویرایش اطلاعات و رمز ها در هر زمان

‏- استفاده از پایگاه داده قدرتمند برای جلو گیری از هک و لو رفتن اطلاعات

‏‏بهبود عملکرد برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟