استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Race Cars Merge Games

Race Cars Merge Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۱۸
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۳
حجم۲۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Arcade Game Room
‏‏به بهترین بازی ادغام ماشین خوش آمدید! در اینجا شما می توانید همه چیز را از اتومبیل های ورزشی به فرمول ها و حتی وسایل نقلیه فضایی ادغام کنید! بنابراین، صبر کنید نه بیشتر. ادغام اتومبیل به آنها را بزرگتر، بهتر و سریعتر شده است! سازماندهی مسابقات اتومبیل رانی و کسب پول برای خرید روروک مخصوص بچه ها جدید! ** بازی *ماشین مسابقه ادغام بازی ها: Race Cars Merge Games ** و شروع مسابقه ی ادغام امروز!
‏ماشین مسابقه ادغام بازی ها را برای همه کسانی که دوست تمرین ساده اما سرگرم کننده برای انگشتان دست و ذهن ساخته شده! هنگامی که اتومبیلها را ادغام کرده و آنها را در مسیر مسابقه قرار می دهید، حتی زمانی که بازی را ترک می کنید، برای شما رقابت می کنند. شما همچنین می توانید چندین مسابقه ماشین ادغام را برای کسب درآمد داشته باشید! اجازه می دهد که نژاد بازی ماشین ادغام برای سرگرمی شما ساخته شده است!
‏ویژگی های عالی این بازی های ادغام ماشین:
‏** گرافیک سرگرم کننده و جلوه های صوتی سرد!
‏** مجموعه وسیعی وسیله نقلیه
‏** پارکینگ های مختلف برای ادغام و رقابت در!
‏** کسب سکه حتی زمانی که شما بازی نمی کنید!
‏ماشین ورزش خود را ادغام امپراتوری. همیشه اتومبیل های جدید، بهتر و سریع تر برای خرید وجود دارد! پارکینگ خود را به روز نگه دارید ادغام خودروها برای باز کردن سطوح جدید، سپس مسابقه برای کسب پول برای خرید وسایل نقلیه جدید ارتقا دهید! بازی ماشین بیکار حفظ خواهد کرد شما را برای مدت طولانی سرگرم!
‏** آسان به این بازی
‏** بسیار اعتیاد آور است
‏** بسیاری از سطوح سرگرم کننده!
‏** بازی برای ساعت ها!
‏ادغام همه چیز را می خواهید! ادغام و مسابقه در هر جایی که می خواهید! بهترین صدای کلیک ادغام در جهان از بازی های مسابقه ماشین ادغام! ** بازی * ماشین مسابقه ادغام بازی ها: Race Cars Merge Games ** و بازی ماشین ادغام بازی!

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
طاها
٢٨ مهر ١٤٠١

عالی بود

۰ ۰
ALIREZA
٢٦ شهریور ١٤٠١

😆😆😆😆☺عالیه با دیدن بازیش پشمام ریخت

۰ ۰
سام
٣٠ خرداد ١٤٠١

عالی

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده