استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Princess.  Dragon Cave

Princess. Dragon Cave

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۹
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴۸
حجم۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Дворцов Алексей
‏‏به شاهزاده خانم کمک کنید از غار اژدها فرار کند و به سمت قلعه او بدود
‏اژدهای وحشتناک شاهزاده خانم را ربوده و در غار خود پنهان کرده است. اما در حالی که اژدها خواب بود، شاهزاده خانم فرار کرد و اکنون او باید به قلعه خود بدود. جاده بسیار خطرناک است - غارها، پل معلق، جنگل، دریاچه و مشکلات دیگر.
‏اژدها از دست دادن را کشف کرد و در تعقیب به راه افتاد! شاهزاده خانم برای غلبه بر همه موانع و رسیدن به قلعه به کمک نیاز دارد
‏بازی از 10 سطح جالب تشکیل شده است
‏1) غار اژدها
‏در حالی که اژدها هنوز در خواب است شاهزاده خانم باید راهی برای خروج از غار خود پیدا کند. برای چرخش به چپ یا راست از «swipe» و برای شروع حرکت از یک «swipe» دیگر استفاده کنید.
‏2) جاده زیگ زاگ
‏پس از شاهزاده غار اژدها باید در جاده زیگزاگ بدود. این جاده پیچ های زیادی دارد، باید بسیار مراقب باشید که زمین نخورید. برای چرخش به چپ یا راست از 'swipe' استفاده کنید.
‏3) غار کوتوله
‏معمولاً کوتوله‌های زیادی در این غار کار می‌کنند، اما اکنون پنهان شده‌اند، زیرا اژدها را دیده‌اند. آنها در وحشت، همه ابزار، چرخ دستی ها و سنگ معدن خود را ترک کردند - دونده باید از همه این موانع اجتناب کند.
‏4) پل معلق قدیمی
‏پرنسس روی یک پل معلق بین دو کوه می دود. اما این پل بسیار قدیمی است و تخته های شکسته زیادی دارد. به دونده کمک کنید در این سوراخ ها نیفتد.
‏5) پیچ و خم غار
‏این غار غم انگیز با پیچ های زیاد و دالان های تاریک است. شاهزاده خانم باید راهی برای خروج از این پیچ و خم پیدا کند.
‏6) پلکان زیگزاگ
‏بالاخره کوهها به پایان رسیدند. حالا شاهزاده خانم باید با پیچ های زیاد از پله ها پایین بیاید. برای رسیدن به انتهای پله ها، پرنسس باید در زمان مناسب به چپ یا راست بپیچد.
‏7) جاده جنگلی
‏جاده از جنگل انبوه می گذرد. دویدن از طریق جنگل دشوار است، زیرا در جاده تعداد زیادی درخت، ریشه، سنگ و سیاهههای مربوط به زمین افتاده است. از 'تند کشیدن' به چپ یا راست برای چرخش استفاده کنید، انگشت خود را به سمت پایین بکشید تا زیر درختان افتاده و 'تند کشیدن' را به بالا بکشید تا از روی کنده ها بپرید.
‏8) عبور از رودخانه
‏پرنسس در نزدیکی رودخانه بزرگ. هیچ پلی بر روی رودخانه وجود ندارد، بنابراین شاهزاده خانم روی کنده های شناور می دود و از یک کنده به کنده دیگر می پرد.
‏9) جاده ای با سوراخ ها
‏پرنسس در جاده ای می گذرد که سوراخ های زیادی دارد. اگر شاهزاده خانم مراقب نباشد، در آب می افتد، بنابراین سعی کنید از همه سوراخ های جاده اجتناب کنید
‏10) شهر سوخته
‏بالاخره، شاهزاده خانم به شهر رسید. او قبلاً می تواند قلعه خود را ببیند، اما هنوز در خطر است. اژدها بسیار عصبانی است، او می خواهد همه چیز را در این شهر بسوزاند. خیابان ها در آتش اما شاهزاده خانم در حال دویدن به سمت قلعه خود است. شاهزاده خانم را از آتش نجات دهید و به او کمک کنید تا به خانه برسد
‏‏به روز رسانی sdk

نظرات و امتیاز ها

۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد فتح الهی
٢٤ اسفند ١٤٠١

بازی عالیه ولی کمی گیر می کند

۰ ۰
♥🐞̸د̸خ̸ی ̸ک̸ف̸ش̸د̸و̸ز🐞♥
٤ بهمن ١٤٠١

ایشه تا اخرش رفتم بعد اومد از اول یعنی خود دختره دوبارع برگشت پیش اژدها چرت

۰ ۰
Kamjo
٣٠ دی ١٤٠١

‏✓ خیلئ خوببببب عالییییی خیلی خوبه من یه ستارش رو کم کردم به خاطر اینکه دوباره بر میگردی مرحله ی اول 👌

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده