خانه برنامه صوت و موسیقی
Music Player - Bass Booster - Free Download

Music Player - Bass Booster - Free Download

تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۹۱
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده iJoysoft
‏‏Music Player یک MP3 Player ساده و زیبا است که دارای اکولایزر موزیک قدرتمند ، تقویت کننده باس و مجازی ساز صدا عالی است ، سریع در تمام فایل های موسیقی محلی خود جستجو کنید ، بارگیری رایگان پخش کننده موسیقی برای دریافت این پخش کننده صوتی بی نقص. پخش کننده موسیقی می تواند سریعاً به جستجوی و دسترسی مستقیم به کتابخانه موسیقی شما ، آهنگ های هنرمندان ، آلبوم ها ، سبک ، لیست پخش و ساختار پوشه موسیقی را به شما نشان دهد. ویژگی های اصلی: * موسیقی خود را با آلبوم ها ، هنرمندان ، آهنگ های ژانر ، لیست پخش ، پوشه ها مرور و پخش کنید. * ناوبری آسان ، یک لمس برای حرکت در پخش کننده موسیقی * جستجوی سریع - به سرعت موسیقی محلی خود را جستجو کنید * فیلم های موسیقی آنلاین رایگان جستجو کنید. * آسان برای تماشای موسیقی آنلاین نسبی MV رایگان از طریق هنرمند یا پیگیری. * اکولایزر قدرتمند. چند سبک پیش تنظیم شده موسیقی را برای انتخاب خود چند برابر کنید (عادی ، کلاسیک ، رقص ، فولک ، سنگین ، هیپ هاپ ، جاز ، پاپ ، راک ...) * بهبود کیفیت صدا با افزایش باس و اثر مجازی * مدیریت لیست پخش آسان و لیست پخش خود را سفارشی کنید * اضافه کردن آهنگ به صف * رابط کاربری جذاب و بصری * پخش کننده صفحه اصلی WIDGETS. * از پرونده های Lyric پشتیبانی کنید. اسکن خودکار و تطبیق. * تنظیمات زمان خواب برای پخش کننده موسیقی. * رایگان برای ویرایش مجدد آلبوم و نام هنرمند. * هدست / بلوتوث کنترل می کند پخش کننده موسیقی به لطف استفاده از رابط کاربری آسان و گزینه Bass Booster می تواند به راحتی تجربه گوش دادن به موسیقی را به راحتی بهبود بخشد. این پخش کننده موسیقی رایگان این امکان را برای شما فراهم می کند که صدای آهنگ های خود را با هم مخلوط ، ویرایش و تنظیم کنید تا از تجربه مطلوب گوش دادن به موسیقی اطمینان حاصل کنید. این یکی از بهترین پخش کننده موسیقی رایگان است که می تواند تمام نیازهای موسیقی شما را برآورده کند. لطفا توجه داشته باشید علاوه بر این ، پخش کننده موسیقی از ویژگی بارگیری موسیقی رایگان پشتیبانی نمی کند ، این یک بارگیری موسیقی رایگان نیست.
v1.9.2
💖Update users feedback issues, better experience
👍Optimize a few issues, more user-friendly

v1.9.1
💯Fix some minor bugs, run more stable
🎉Enhance capability, user experience improvement

v1.9.0
🎈Improve desktop lyrics function, easier to use
🌹Optimize online lyrics search, better music experience
🎊Enhance capability, music playing more fluent
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟