فیلم بازی نفرت - The Hating Game 2021

۱۲۱
۷۷٪
۶.۲
ساخت آمریکا سال 2021 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم بازی نفرت

فیلم بازی نفرت در سال 2021 در ژانر کمدی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان The Hating Game از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم بازی نفرت

لوسی با تصمیم گیری برای رسیدن به موفقیت حرفه ای بدون به خطر انداختن اخلاقیاتش، بازی بی رحمانه ای را در برابر دشمن سرد و کارآمد جاشوا آغاز می کند، رقابتی که به دلیل جذابیت فزاینده او به او پیچیده می شود.
لوسی هاتون و جاشوا تمپلمن به عنوان دستیار مدیران عامل یک شرکت انتشاراتی، هر روز روبروی هم می‌نشینند و از هم متنفرند. دوست نداشتن. با اکراه تحمل نمی کند. ای. لوسی رویکرد بی‌نشاط و محکم به شغلش و امتناع از لبخند زدن را درک می‌کند، که کاملاً در تضاد با لباس‌های روشن، دمدمی‌بودن و دلپذیر بودن اوست. گرفتار شدن در یک دفتر مشترک 5 روز در هفته، در یک بازی پایانی اعتیاد آور و مضحک غوطه ور می شوید. لوسی به جاش اجازه داد او را در هر کاری شکست دهد، مخصوصاً زمانی که یک ترفیع بزرگ جدید به عنوان مدیر عامل در راه است. آنها قراردادی را منعقد می کنند که هرکس ترفیع کسب نکند باید از آن دست بکشد. اما وقتی تنش‌ها به نقطه جوش می‌رسند و سواری بی‌گناه در آسانسور به یک بوسه‌ی بخار تبدیل می‌شود، لوسی شروع به درک می‌کند که چقدر مرز بین عشق و نفرت وجود دارد.

مایکت فیلم کمدی