خانه بازی ورزشی
UFB 3: Ultra Fighting Bros - 2 Player Fight Game

UFB 3: Ultra Fighting Bros - 2 Player Fight Game

تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۴۵
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده By Aliens
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی اندروید UFB 3 – Ultra Fighting Bros یک بازی اکشن فانتزی و سرگرم کننده میباشد. در این بازی اندرویدی خشم خود را به دشمنان نشان دهید و در حالت های مختلف با آنها به مبارزه بپردازید. با کاراکتر جنگجو و قدرتمند خود در برابر دشمنان مختلف حاضر شوید و از مهارت های مبارزه استفاده کنید و با ضربه زدن به دشمنان پیروز مبارزه ها شوید. در حالت های مختلف آزاد، حرفه ای و مولتی پلیر در برابر دشمنان حاضر شوید و با پیروی در هر مبارزه امتیاز و جایزه به دست آورید.
‏در بازی اندروید UFB 3 – Ultra Fighting Bros در حالت آزاد مهارت های مبارزه خود را به دشمن نشام دهید و در حالت حرفه ای در مکان های مختلف مثل جنگل، میدان جنگ یخی و… با گروه های دشمنان روبرو شوید و یکتنه با همه آنها مبارزه کنید و آنها را نابود کنید و در حالت مولیتی پلیر در برابر جنگجویان بازیکنان دیگر در جهان به مبارزه بپردازید. کاراکتر خود را شخصی سازی کنید و با ارتقای قدرت او با استفاده از افزایش دهنده های قدرت، پیروز میدان جنگ شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و مبارزه با دشمنان مختلف در فضاهای متنوع یک بازی اکشن و فانتزی جذاب را به وجود آورده است.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید UFB 3 – Ultra Fighting Bros :
‏– بازی اکشن فانتزی و سرگرم کننده
‏– مبارزه در برابر دشمنان با کاراکتر جنگجو و قدرتمند
‏– استفاده از مهارت های مبارزه و ضربه زدن به دشمنان
‏– مبارزه با دشمنان در حالت های آزاد، حرفه ای و مولتی پلیر
‏– نمایش مهارت های مبارزه در حالت آزاد
‏– مبارزه با جنگجویان بازیکنان دیگر در جهان در حالت مولتی پلیر
‏– مبارزه در مکان های مختلف با گروه های دشمنان
‏– شخصی سازی کاراکتر خود و ارتقای قدرت او
‏– دارای گرافیک بینظیر و فضاهای متنوع اکشن فانتزی
Bug Fixes & Improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟