استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Bubble Shooter: Bubble Ball

Bubble Shooter: Bubble Ball

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۴۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۹
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده JoyPuz
‏‏به ما در یک ماجراجویی حباب پاپ نجات حیوانات خانگی با چالش های بی پایان تیرانداز حباب بپیوندید! 😀 😀 گرافیک بازی‌های حباب‌دار دلربا، گیم‌پلی بازی‌های پاپ بالن پاپ، سیستم نوآورانه ★ بازی توپ، و محتوای ویژه متنوع قطعا شما را فراموش‌نشدنی خواهد کرد. آرامش داشته باشید و سطوح ابر حباب را به دست آورید، از تجربه بازی حباب پاپ مسابقه 3 لذت ببرید و شیدایی حباب بی پایان را کشف کنید!
‏ویژگی‌های بازی Bubble Shooter Ball:
‏ توپ‌های تقویت‌کننده، امتیاز بالاتری دریافت کنید
‏🔮 در بازی‌های پازل حباب‌شکن ما، حیوانات خانگی ناز را نجات دهید
‏🔮انواع حباب‌های خاص، تغییرات زیاد
‏ > بابل در هر جایی که شما می خواهید! 3 یا بیشتر از حباب های هم رنگ را با هم تطبیق دهید تا توپ های رنگین کمان به پاپ شوند! از ضربات babbel کمتری استفاده کنید تا امتیاز بیشتری کسب کنید تا استاد توپ شوید و سعی کنید در بازی های پازل حباب پاپ رایگان ما 3 ستاره کسب کنید. تقویت‌کننده‌ها و آیتم‌های قدرتمندی ایجاد کنید تا به شما کمک کنند تا در سطوح برنامه‌های حباب پراکنده باشید!
‏جهش: از bounce برای بالا بردن شوتر شیرینی استفاده کنید و حباب قرمز را در لایه بالایی پاک کنید، به طوری که سنگ‌های حباب در لایه پایینی این کار را انجام دهند. رها کنید تا به شما کمک کند در این بازی‌های رایگان حباب‌پاپ امتیاز بالایی کسب کنید.
‏💣 💣 Cannonball: از روی حباب‌های دیگر بروید، مستقیماً به حباب‌های بالایی حمله کنید و همچنین حباب‌های سنگ سخت را پاک کنید.
‏ عدد مقرر: در بازی پاپ آن باید سعی کنید از تصمیمات و عملیات اشتباه اجتناب کنید و سعی کنید از هر حباب هابل بهترین استفاده را ببرید.
‏🐿️ 🐿️ حماسه نجات حیوانات خانگی: پرندگان نجات، خرگوش، پاندا، آول ها و سایر حیوانات خانگی که در حباب ها به دام افتاده اند! پازل حباب ها و حل پازل حباب ترکیدن رایگان برای نجات حیوانات خانگی ما!
‏سفر پازل تیرانداز حباب خود را آغاز کنید، حباب های پاپ، امپراتوری حباب خود را بسازید و امروز در این بازی حباب رایگان انفجار داشته باشید! مهارت های خود را افزایش دهید، امتیاز خود را خرد کنید و به بهترین بازیکن تیرانداز حباب در اطراف تبدیل شوید! منتظر چی هستی؟ بازی‌های پازل بازی Bubble Shooter: Bubble Pop Rescue Pet Rescue بازی‌های پازل امروز!
‏آرام ضربه بزنید، با دقت هدف بگیرید، پاپ هیجان‌انگیز! از مغز انعطاف پذیر، چشمان تیزبین و عملیات چابک خود برای تازه کردن رکورد امتیاز بازی های پازل توپ رایگان استفاده کنید! بیایید و Bubble Shooter: Bubble Pop Pet Rescue Games را امتحان کنید! 🤩 🤩
‏‏👏🏻پیشرفت‌های سطح بازی.
‏👏🏻ویژگی‌های بازی را به‌روزرسانی کنید.
‏👏🏻بهبودهای عملکرد، عملیات شما را روان‌تر می‌کند!
‏به Bubble Stooter خوش آمدید! از بازی لذت ببرید و لطفاً هر گونه بازخوردی دارید برای ما ارسال کنید. پاپینگ مبارک!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده