استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Stickman Fight: Ragdoll Hero

Stickman Fight: Ragdoll Hero

نسخه۰.۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۰
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده stas
‏‏به Stickman Backflip Killer خوش آمدید! بازی های استخوان شکسته اینجا هستند! با استفاده از مهارت پارکور، سلاح ها و جلوه های حرکت آهسته استیکمن ها را نابود کنید! در این بازی Stickman Battle & Dismount قهرمانان چوبی منحصربه‌فردی با ویژگی‌های خاص خود ارائه شده‌اند و می‌توانید آنها را با سلاح‌ها ترکیب کنید تا به استیکمن‌ها در زمین بازی مردم ضربه بزنید. اگر بازی‌های ragdoll را دوست دارید - این Stickman Backflip را دوست خواهید داشت!

ویدئو معرفی بازی

‏لباس، پارکور و مهارت های خود را ارتقا دهید، قهرمان چوب خود را انتخاب کنید و برای مبارزه با استیکمن سلاح بخرید. به یک قهرمان چوب افسانه ای در جهان تبدیل شوید.
‏آیا به دنبال بازی هنری استیکمن هستید؟ آیا می خواهید این بازی دارای پارکور استیکمن، پیاده شدن، عناصر زمین بازی و نبرد استیکمن باشد؟ ما اینجا هستیم! Stik Hero Fight Ragdolls ما فقط در مورد مبارزه بازی‌های Stickman با استخوان‌های شکسته، پیاده‌سازی و بازی‌های پارکور است، جایی که شما یک قاتل هستید!
‏بازی‌های Stickman Dismount & Broken Bones ما را نشان می‌دهد:
‏Ragdoll فعال واقعی فیزیک به سبک زمین بازی مردم
‏سیستم اسلحه منحصر به فرد ragdoll برای نابودی کامل استیکمن
‏افکت های اسلوموشن مانند بازی های تیراندازی استیکمن
‏انواع قهرمانان انتخابی
‏گیم پلی پویا، مانند بازی های استیکمن واقعی، مبارزات
‏متفاوت حالت های بازی
‏سیستم لباس قابل تنظیم
‏قابلیت های ragdolls stick hero
‏نبرد باورنکردنی stick man
‏بدون بازی وای فای - stickman ragdoll: شکسته استخوان ها و gorebox به شما امکان می دهد به صورت آفلاین بازی کنید و نیازی به وای فای برای کار ندارید
‏چند مرحله - آنها را گام به گام رد کنید تا خشم چوب را درهم بشکنید
‏گرافیک های جذاب مانند بازی stickman dismount 2 & break my totally stickman
‏اتمسفر مرگ و خروش، جایی که شخصیت اصلی - هنری استیکمین - قاتل که باید با استیکمن گو استخوان ها را بشکند n با استفاده از مهارت‌های پارکور و فیزیک ragdoll
‏عناصر پارکور
‏نحوه بازی Stickman Battle & Ragdolls:
‏با فیزیک بسیار واقع‌گرایانه Ragdolls، بازیکن قهرمان چوب را با یک جوی استیک کنترل می‌کند. برای حرکت و حمله به دشمن.
‏وقتی دشمن اسلحه ای در اختیار دارد، قبل از اینکه به شما حمله کند، به طرز ماهرانه ای از اسلحه استیکمن شلیک کنید.
‏از حملات چوبی خودداری کنید! استخوان‌های شکسته شما را به پیروزی می‌رسانند.
‏ برنده شدن در نبرد، سکه‌هایی را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توانید از آن‌ها برای باز کردن مهارت‌های بیشتر، قهرمانان جدید و سلاح‌ها مانند همه بازی‌های رزمی ragdoll استفاده کنید.
‏اگر از استیکمن لذت می‌برید. بازی طناب زدن، لگد زدن به دوست 3، توریباش و خشم چوب - پس باید به استیکمن جنگنده راگدول بپیوندید!
‏Stick Hero Ragdoll Fight Parkour نوعی بازی ragdoll در سبک بازی مردم و پیاده شدن استیکمن است. در این جنگنده ragdoll stickman، شما یک قاتل هستید. شما باید سطوح را پشت سر بگذارید و با استفاده از مهارت های پارکور خود و عناصر زمین بازی مردم با استیکمن مبارزه کنید. اما فراموش نکنید که قهرمان خود را انتخاب کنید! آیا می خواهید زمان را بکشید؟ کاری ندارید؟ جنگنده ragdoll stickman ما دقیقاً همینطور است!
‏دو حالت اصلی گور ارائه شده است - حالت پارکور با عناصر backflip و حالت Killer. استخوان‌ها را می‌شکنی مانند پیاده‌سازی استیکمن. تنها تفاوت این است که شما استخوان های دشمنان خود را می شکنید! در حالت پارکور - شما باید به پرچم پایان برسید تا سطح را با فیزیک راگ-دال تکمیل کنید. در کیلر، هدف شما این است که همه مردان چوبی را با استفاده از شیرین کاری و سلاح نابود کنید.
‏بر اساس یک مبارزه راگدال مبتنی بر فیزیک، فیگورهای استیک به طور واقع بینانه با یکدیگر و محیط تعامل دارند. برخلاف سایر بازی‌های استیکمن، اندام‌های شما در بازی حضور فیزیکی دارند و در عین حال پاسخ‌های سریعی به ورودی‌های شما می‌دهند. شما باید مانند زمین بازی توربو استیکمن ragdoll 2 یک نبرد استیکمن بسازید! می‌توانید از تفنگ استیکمن برای کشتن آن‌ها استفاده کنید!
‏با هنری استیکمین و گورباکس، عملاً استرس را از بین ببرید! آماده شوید تا مردان چوبی خود و موانع آنها را با ویژگی های متمایز از بین ببرید. Fight stickman & Backflip tsrp 2 سزاوار این است که یکی از پرارزش ترین بازی های مرد چوبی باشد.
‏موجودات ارائه شده در این Stickman Ragdoll Fight Parkour شباهتی با انسان ها ندارند و ساختگی هستند. این بازی استیکمن در هر صورت به خشونت در هیچ مظهری دعوت نمی کند.
‏‏- نسخه موتور ارتقا یافته
‏- طرح UI رفع شد
‏- آموزش رفع شد
‏- رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد حسین
٢٤ خرداد ١٤٠٢

بازی عالی ای هست همه چیزش عالیه ولی بازی نیم ساعت تموم میشه ولی باز هم بازی عالی ای هست

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر احمدرضا_۳۱۳
٢٣ اسفند ١٤٠١

‏✓ فیزیک مناسب ‏✓ سلاح های مختلف ‏✓ داشتن دو مود پارکور و آدم کشتن ‏✗ کم بودن مراحل ‏✗ عدم امکان خلاقیت در انجام مراحل بازی خوب و جالبی بود من که بدم نیومد اما انتظار بیشتری داشتم ولی در کل بازی خوبی بود.

میپسندم۶ نمیپسندم۰
عکس کاربر ...
٢٣ دی ١٤٠١

با سلام. من همه ی مراحل را رد کرده ام. بازی بسیار عالی است

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده