خانه بازی رانندگی
Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer

Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer

تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۶۶
حجم۸۰۹ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Crazy4Profession Ltd
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏اگر از علاقه مندان به بازی های ماشینی و مسابقات دریفت هستید این بازی را از دست ندهید.
‏ این بازی جذاب با ده ها اتومبیل امکان شرکت در مسابقات متنوع را برای شما فراهم می کند. مسابقه آنلاین را انتخاب کنید و اگر واقعا می خواهید برنده شوید باید دریفت به معنای واقعی را به منصه ظهور برسانید.
‏ شما در مسابقات مهیج در برابر بیش از 10 میلیون بازیکن آنلاین رقابت خواهید کرد. می توانید مهارت های رانندگی خود را در کمترین زمان بهبود ببخشید و از آنجا که می توانید همزمان با 20 نفر به صورت آنلاین رقابت کنید یک تجربه متفاوت برای شما رقم خواهد خورد.
‏ همچنین اگر عاشق مسابقات خیابانی باشید این بازی یکی از جالب ترین بازی هایی است که می توانید انجام دهید. با ارتقای خودرو از میان ده ها سطح مختلف یکی را انتخاب کنید و به رقابت بپردازید. هدف شما تلاش برای تبدیل شدن به بهترین راننده و قهرمان مسابقات دریفت است اما هشیار باشید که انجام این کار آسان نیست. با رقابت با افراد هم سطح مداوما پیشرفت خواهید کرد.
‏ با بیش از 100 آیتم ماشین خود را تیون نموده و ظاهر آن را شخصی سازی کنید.
‏ این بازی بهترین تجربه مسابقه آنلاین اتومبیل رانی در سبک دریفت را فراهم می کند. مهارت های خود را در برابر میلیون ها بازیکن دیگر به چالش بکشید.
Characters: we finally added characters to the game, fully customisable, with a ton of customisation content like skin color, ethnicity, clothes and shoes, hair styles and accessories.
New garage: a brand new location and for the first time it’s outside.
New car: Fans, rejoice, we’ve added RX-8.
New wheels pack: This was request not less than the RX-8, so we added 20 new wheels.
Visual updates: We’ve upgraded the gameplay visuals and made some HUD updates.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟