خانه بازی‌ها رانندگی

دانلود بازی‌‌های ماشین سواری و رانندگی

فاصله شما از دانلود بازی رانندگی تا ماشین‌سواری در گوشی اندرویدی در حال کم شدن است. با سرعت بالا یک بازی ماشین‌سواری انتخاب و نصب کنید اگه طرفدار این سبک بازی هستید.

هیجان رسیدن به سرعت‌های بالا و لایی کشیدن در خیابان، همان چیزهایی است که بسیاری از مردم را عاشق رانندگی و ماشین سواری کرده و باعث شده تا در دنیای دیجیتال هم دنبال بازی های رانندگی باشند. در آن سو، سازندگان هم شناخت بسیار خوبی از نیاز کاربران دارند و همین مسئله باعث شده تا عناوینی را عرضه کنند که می‌توان آنها را در زمره اعتیادآورترین بازی های اندرویدی قرار داد.

گیم‌پلی بازی های رانندگی، عموما ساده بوده و کاربران نیازی به درگیر شدن با مسائل فنی یا ریزه‌کاری‌هایی مانند کلاچ و دنده نخواهند داشت. البته، تنوع این بازی‌ها بسیار بالاست و در کنار بازی های ماشینی فانتزی که دنیای خاص خود را دارند، برخی از بازی‌ها هم به عنوان یک شبیه‌ساز پیشرفته ارائه شده و کاربر را با المان‌های بیشتری درگیر می‌کنند.

در یک بازی ماشینی، هیچ‌چیز به اندازه دقت و سرعت عمل مهم نیست و بازیکن باید قبل از برخورد با موانع یا خودروهای دیگر، حرکات بعدی را پیش‌بینی کرده و زودتر از رقبا به مقصد برسد. به علاوه، این بازی‌ها معمولا هیچ قانون خاصی ندارند و همین مسئله، یادگیری آنها را آسان می‌کند.

بازی ماشین سواری روی ذهن مخاطبان هم اثرات زیادی داشته و به واسطه محیط ساده و غیر خشن، باعث کاهش استرس فکری می‌شود. از آنجایی که بازیکنان در حین انجام بازی باید اطلاعات مختلفی را به صورت همزمان پردازش کنند، آمادگی ذهنی و همچنین واکنش مغز آنها به چیزهای مختلف نیز افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این، افرادی که دائما در حال انجام بازی های رانندگی هستند، توانایی بالاتری در تمرکز روی سوژه‌های مختلف دارند. با نصب بازی ماشین از مایکت، ساعت‌ها می‌توانید خود را با بهترین عناوین دنیا سرگرم کنید.

سبک های مختلف بازی های ماشینی

بر خلاف دیگر ژانرها، بازی های ماشین سواری تنوع پایین‌تری داشته و در عوض، بازی‌های بیشتری با استانداردهای مشخص برای آنها ساخته شده است تا غالب افراد بتوانند از انجام آنها لذت ببرند.

مسابقه ای

استانداردترین سبک از بازی های ماشینی که تمام افراد برای حداقل یک‌بار هم که شده آن را تجربه کرده‌اند، سبک مسابقه‌ای است. هدف اصلی در این بازی‌ها، رسیدن به رتبه اول در جاده‌ها و مسیرهای مختلف در برابر رقبا است. بسته به نوع بازی، تنوع جاده‌ها و خودروها می‌تواند بسیار زیاد باشد و بازیکنان با جمع‌آوری امتیاز و پول، خودروهای جدید را خریداری کرده و قدرت آنها را افزایش دهند. فضای این بازی‌ها هم معمولا یکسان نبوده و از خیابان‌های شهری تا جاده‌های جنگلی و بیابانی یا حتی محیط‌های فانتزی، ممکن است در نظر گرفته شود.

بازی آسفالت در کنار سری بازی‌های Need For Speed یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین بازی های ماشینی در تاریخ این سبک است؛ هم‌اکنون نسخه موبایلی این بازی یعنی Need for Speed No Limits هم با بیش از 100 میلیون بار دانلود، محبوبیت زیادی میان کاربران دارد. در میان بازی های ایرانی هم «کلاچ» با بیش از 7 میلیون بار دانلود از طریق مایکت، از بهترین بازی های ماشینی اندروید محسوب می‌شود.

شبیه سازی

در برخی از بازی های ماشین بازی، سیستم رانندگی و محیطی که در آن حضور دارید، بیش از پیش به واقعیت نزدیک بوده و می‌توانند برای برخی افراد، چالش برانگیز باشند. بازی ماشین رانندگی در پیست‌ها یا بازی‌های رالی، از جمله این عناوین هستند. Rally Racer Dirt با بیش از 50 میلیون دانلود، یکی از محبوب‌ترین عناوین در این سری است. بازی ایرانی «شتاب 2» به عنوان یک شبیه ساز پارک خودرو، بیش از یک میلیون دانلود از مایکت داشته است.

البته تمام بازی های شبیه سازی ماشینی مثل یکدیگر نیستند و در برخی از آنها، خبری از رقابت و کسب رتبه اول نیست؛ مانند Euro Truck Evolution که شبیه‌ساز رانندگی با کامیون بوده و در آن، برای کسب امتیاز، باید ماموریت‌های مختلف را انجام دهید.

دانلود بازی‌‌های ماشین سواری و رانندگی

کارتینگ (Kart Racing)

بازی های ماشینی کارتینگ، به‌نسبت محیط بسیار ساده‌تری داشته و عمدتا به صورت فانتزی طراحی می‌شوند تا بیش از پیش سرگرم شوید. در این بازی‌ها معمولا آیتم‌های مختلف به شیوه‌های گوناگونی در خلال بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد که به وسیله آنها می‌توانید با رقبا جنگیده و برای پیروز شدن، آنها را کنار بزنید. به علاوه، در اینجا خبری از جاده‌های ساده یا منطقی نیست و عموما گیمرها با مسیرهای بسیار پرپیچ‌وخم مواجه هستند تا چالش‌های آن دوچندان شود. Mario Kart Tour نمونه‌ای عالی از این سبک است.

فانتزی

بازی های رانندگی فانتزی، هیچ قانون و قاعده خاصی ندارند و صرفا از المان‌های مربوط به رانندگی در خود استفاده کرده‌اند؛ مسئله‌ای که باعث شده تا تنوع آنها بسیار بالا رود. در یک بازی ماشینی فانتزی ممکن است شما از یک خودروی پرنده استفاده کرده یا در فضایی دوبعدی، از کوه‌ها بالا بروید! Hill Cllimb Racing نمونه همین بازی‌هاست که در آن باید از تپه بالا رفته و امتیاز کسب کنید.

اکشن و جنگی

بازی های ماشینی جنگی هم چند سالی هست که محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و در آنها عموما از ابزارآلات جنگی، موشک، انواع بمب‌ها و ... برای درگیر شدن با دیگر رقبا در طول مسابقه استفاده می‌شود. Crossout یکی از مشهورترین بازی‌ها با این سبک محسوب می‌شود.

موتورسواری

اگرچه به‌سختی می‌توان بازی های موتورسواری را به عنوان یک زیرمجموعه برای بازی های ماشینی قرار داد، ولی معرفی این عناوین هم خالی از لطف نیست. در بازی های موتورسواری که خود انواع گوناگونی دارند، عمدتا کاربران باید به رقابت با یکدیگر پرداخته یا با عبور از جاده‌های پرترافیک و شلوغ، امتیاز بالاتری کسب کنند. Traffic Rider با سبک رانندگی بدون پایان، شما را در جاده‌ای بی‌انتها قرار می‌دهد که با عدم برخورد به موانع می‌توانید امتیازهای بالایی کسب کنید. اگر به دنبال نمونه ایرانی هستید هم گشت پلیس موتوری را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین بازی ماشینی و رانندگی اندروید

اگر قصد دانلود بازی ماشین سواری برای اندروید را دارید، برخی از بهترین بازی های رانندگی را در ادامه معرفی کرده‌ایم که انجام آنها حسابی می‌تواند شما را سرگرم کند. خوشبختانه، دانلود ماشین بازی از مایکت کار بسیار ساده‌ای است:

  • Asphalt 9: Legends: سری بازی‌های آسفالت با گرافیک خیره‌کننده سال‌هاست به عنوان بهترین بازی های ماشینی شناخته می‌شوند و نصب بازی ماشین سواری آسفالت 9، می‌تواند ساعت‌ها شما را مشغول کند. در این بازی ده‌ها خودروی اسپورت در دسترس کاربران است و به واسطه گیم‌پلی پیشرفته، بازیکنان می‌توانند هیجان را در روح خود زنده کنند.
  • Need for Speed No Limits: این بازی ماشینی هم یکی دیگر از محبوب‌ترین عناوین در میان بازی های اتومبیل رانی است که با گرافیک خیره‌کننده و گیم‌پلی مهندسی‌شده، هیجان واقعی را برای شما به ارمغان می‌آورد. وجود امکانات جانبی مانند «نیترو» هم به شما این اطمینان را می‌دهد که از رقبای خود عقب نخواهید ماند.
  • Traffic Rider: اگر اهل ‌کل‌کل بر سر دست فرمان هستید، بازی موتورسواری ترافیک رایدر با گیم‌پلی اعتیادآور خود می‌تواند روزها و هفته‌ها شما را سرگرم کند. سرعت عمل در عبور از میان خودروها و لایی کشیدن در جاده، مهم‌ترین اهداف این بازی است. بازیکنان همچنین می‌توانند با پیشرفت و کسب امتیاز، از موتورهای جدیدتر و بهتر استفاده کنند.
  • Real Racing 3: یک بازی ماشینی فوق‌العاده از شرکت بزرگ EA که تجربه رانندگی در پیست با مشهورترین خودروهای جهان را برای شما به ارمغان می‌آورد! گرافیک خیره‌کننده، صداگذاری عالی و امکان رقابت با افراد واقعی از سراسر جهان، از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی Real Racing 3 هستند.
  • Horizon Chase: یکی از بهترین بازی های ماشین بازی که یا شما را عاشق خود خواهد کرد یا از همان ابتدا به آن معتاد خواهید شد! در این بازی، سرعت و دقت در عدم برخورد به موانع، اهمیتی ندارد چرا که باید با ضربه زدن به رقبا و کنار زدن آنها، برنده نهایی باشید.
  • CSR 2 - Drag Racing Car Games: بازی ماشینی جدید CSR 2، از آن دست بازی‌هایی است که معمولا حرفه‌ای‌ها سراغ آن می‌روند چرا که در کنار گرافیک جذاب، گیم‌پلی بسیار اصولی و حساب‌شده‌ای دارد و در آن خبری از سرعت‌های بی‌نهایت یا ضربه زدن به دیگر خودروها نیست. به علاوه، در این بازی جذاب می‌تواند تجربه رانندگی با بهترین سوپر اسپورت‌ها را نیز داشته باشید.
  • Hill Climb Racing 2: اگر دنبال یک بازی ماشینی جدید در مقایسه با دیگر موارد این لیست هستید، Hill Climb Racing 2 با محیط بسیار جذاب و پویا و همچنین گیم‌پلی مفرح خود و اعتیادآور خود، شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. این بازی به صورت دوبعدی طراحی شده و بازیکنان در محیط‌های بسیار متنوع با خودروهای متفاوت باید در مسیرهای ناهموار حرکت کرده و سعی کنند امتیازی بالا را دریافت کنند.
  • دنده دو: ترافیک: در میان عناوین ایرانی، بازی ماشینی «دنده دو: ترافیک» با گرافیک جذاب و گیم‌پلی بسیار روان خود، این روزها حسابی محبوبیت پیدا کرده است. این بازی ضمن صداگذاری عالی، به شما اجازه می‌دهد که از میان ده‌ها خودروی داخلی و خارجی، یکی را به دلخواه انتخاب کرده و ظاهر آن را متناسب با سلیقه خود نیز سفارشی کنید.
  • کلاچ: بازی ماشین بازی کلاچ، محبوب‌ترین عنوان اتومبیل رانی در ایران با بیش از 7 میلیون بار دانلود در مایکت است. در این بازی که می‌توان آن را شبیه‌ساز رانندگی در شهر دانست، ده‌ها خودروی داخلی و خارجی با امکان سفارشی‌سازی کامل در دسترس شماست تا به راحتی بتوانید با بالاترین سرعت در خیابان‌ها رانندگی کنید. امکان رقابت آنلاین با سایر افراد، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی کلاچ است.
مشاهده بیشتر
× دانلود مایکت

مرجع دانلود بازی‌‌ها و برنامه‌‌های اندرویدی

× دانلود مایکت

درحال دانلود اپلیکیشن مایکت

0%

Save File