استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
آدم فضایی ها

آدم فضایی ها

۱۰,۰۰۰ تومان در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۱۰۰
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۸
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده پریسا حسینی
‏‏از جمله مفیدیجات با رنگ و روی بازی
‏بازی آدم فضایی ها فقط یک بازی سرگرم کننده نیست. بلکه علاوه بر جذابیت سرگرم کننده بودن آن، شامل تمرین هایی برای به چالش کشیدن توجه، تمرکز، حافظه ی فعال و بازخورد مهاری یکی از توانایی های شناختی مغز است و به زبان ساده یعنی توانایی کنترل واکنش ها می باشد. این تمرین ها برای هر سن و شرایط بخصوص برای کودکان و دانش آموزان میتواند مفید باشد.
‏نکته دیگری که بر جذابیت این بازی می افزاید این است که سختی مراحل با توجه به مهارت های فرد به طور خودکار تنظیم میشود و با توجه به پیشرفت بازیکن در جریان بازی، سطح دشواری بازی نیز بالا می رود و تمرین ها همواره چالش برانگیز و جذاب باقی می مانند.
‏علاوه برآن، با انجام دست کم دو جلسه از بازی، می توانید روند پیشرفت خود در بازی را بصورت کیفی و در قالب نمودار، در بخش 'گزارش پیشرفت' بازی مشاهده کنید.
‏این بازی از نظر جذابیت های بصری، برای رنج سنی کودک و نوجوان 6+ درنظر گرفته شده است اما تمرینات آن، برای بزرگ سالان نیز موثر و مفید می باشد. می توانید به تعداد نامحدود در بازی اکانت بسازید و همه ی اعضای خانواده از بازی استفاده کنید.
‏حداقل اندروید مورد نیاز: 4.4 API Level 19)
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏بهبود رابط کاربری
‏بهبود پنل های راهنما
‏رفع مشکلات جزئی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده