استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۱/۲۰
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۴۳
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده استودیو چالیک
‏‏بازی فکری تانگو
‏تانگو ( تنگرام ) بر اساس یک افسانه ی قدیمی چینی ساخته شده است.در این بازی معما، عبارت است از گرفتن هفت شکل هندسی خاص ، به نام تانس tans ، که باید در کنار هم چیده شود و با استفاده از تمام قطعات اشکال مختلفی را پدید آورد.
‏افسانه این بازی می گوید روزی مردی یک کاشی مربع شکل در دست داشت، در راه به زمین می افتد و کاشی می شکند. این کاشی به هفت قطعه (2 مثلث بزرگ، 2مثلث کوچک، یک مثلث متوسط، یک مربع و یک متوازی الاضلاع) تقسیم شد.مرد در حالی که سعی می کند قطعات را دوباره به هم بچسباند متوجه می شود که اشکال جدید و جالبی را می تواند با قطعات شکسته خلق کند. و حالا این قطعات ساده و جادویی نزد شما هستند! و می توانید با اندکی فکر و دقت الگوهای موجود آن را بسازید. این بازی خلاقیت و تجسم هندسی ذهن شما را تقویت می کند.
‏از تنگرام، می توان برای پرورش خلاقیت، آموزش حل مسئله، آموزش اصول هندسه و تغییر فضای آموزشی در مدارس و در خانه و برگزاری رقابتهای فکری استفاده کرد.
‏‏اضافه شدن 20 مرحله ی جدید

نظرات و امتیاز ها

۴۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ❤یا مهدی ادرکنی❤
١٥ تیر ١٤٠٢

سلام بازی خوبیه فقط یکم سخته👌🏻 ممنونم حاجت روا باشید🌱

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر سپیده
٧ بهمن ١٤٠١

مزخرف به معنی واقعی کلمه. یه ستاره هم زیادشه. اسمش گول زننده هست. اصلا نمیشه مهره ها رو اونجور که باید ، جابجا کرد. مهره ها فقط درجا میزنن. حیف نتم 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

میپسندم۱۰ نمیپسندم۴
عکس کاربر مهیار
٥ خرداد ١٤٠٣

‏✓ 99

میپسندم۱ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده