استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Idle Shark World - Tycoon Game

Idle Shark World - Tycoon Game

نسخه۶.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۴
تعداد دانلود۷ هزار
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Konsordo
‏‏در اقیانوس آبی عمیق شیرجه بزنید و کنترل یک کوسه واقعی را در این سیم کارت حیوانات عالی به دست بگیرید! با حیوان خانگی مجازی جدید خود آشنا شوید که تبدیل به یک شکارچی قاتل شیطانی در زیر آب می شود! آن را از یک بچه کوسه بی دفاع به یک موجود دریایی افسانه ای تبدیل کنید که همه از آن می ترسند. دنیای خطرناکی را که با غواصان غواصی، کشتی‌ها و ماهی‌های دیگر روبرو می‌شوید، کاوش کنید. شکار کنید و به همه آنها حمله کنید. بکشید و بخورید، اجازه ندهید کسی زنده بماند - وقت شام شماست! کوسه گرسنه خود را به یک هیولای دریایی حماسی شکار ارتقا دهید! Idle Shark World بهترین شبیه ساز جانور است!

ویدئو معرفی بازی

‏ویژگی ها
‏● شکار بازی کوسه
‏● رایگان برای بازی ماجراجویی حیوانات اکشن
‏● بی نهایت زیبا 3D جهان
‏● محیط واقعی
‏● فیزیک Ragdoll و انسانهای معتبر
‏● حالت دیوانه شارکاندوی
‏● بیش از 10 دریا و اقیانوس
‏● بیش از 1000 شی مختلف برای خوردن
‏● مکانیک بیکار با خودکار -حالت شنا
‏EAT!
‏کوسه موجود دریایی تشنه به خون است که هر کسی را که از مسیرش عبور کند می بلعد. نهنگ قاتل شجاع یا پیرانای گرسنه نمی تواند با وحشی گری و گرسنگی خود مقایسه شود. اژدهای دریایی خود را در این شبیه ساز حیوانات وحشی کنترل کنید. آب ها را به وحشت بیندازید، برای زنده ماندن شکار کنید و با شکم پر برگردید. شما می توانید هر چیزی را که در اقیانوس می بینید بخورید! انسان های ترسیده، غواصان غواصی، ماهیگیران و مسافران تفریحی را بکشید. دلفین ها، نهنگ ها و مرغ های دریایی را ببلعید. قایق‌ها، قایق‌های تفریحی، و کشتی‌های کانتینری. به هیولا غذا دهید: قربانیان بیشتر، سرگرم کننده تر!
‏تحول کنید!
‏کوسه بیکار شما باید برای افزایش قدرت خود در اقیانوس تکامل یابد. به یاد داشته باشید که شما تنها شکارچی در آب های ساحلی نیستید! فقط کلیک کنید و رشد کنید، شکار کنید و بخورید. هر جانور دریایی پاداش های منحصر به فردی برای افزایش سود و قدرت شما دارد. ماهی خود را به یک کوسه سفید بزرگ، مگالودون یا کوسه سر چکشی تبدیل کنید! آنها فک های سه بعدی هیولایی برای گاز گرفتن دارند! سرعت شنا، آسیب و سطوح مقاومت هیولای خود را ارتقا دهید.
‏کاوش کنید!
‏هیچ جایی وجود ندارد که کوسه گرسنه شما نرود! پادشاهی زیبای زیر آب را کاوش کنید! شنا کنید و جهان را هم در بالا و هم در زیر امواج بررسی کنید! محیط شکار شما بی پایان است: جهان دینوهای ژوراسیک، سواحل استراحتگاه، سواحل خلیج فارس و اقیانوس باز! با چالش روبرو شوید و کوسه خود را به آسمان ببرید! هواپیماهایی را با خلبانان و مسافران بی خبر بخورید! بلعیدن فضاپیما با فضانوردان شجاع! ولگردی و قانونی شکنی کشتار را حتی در فضای بیرونی ادامه دهید! محیط عظیم سه بعدی مجازی برای پرسه زدن شماست!
‏به روز رسانی!
‏می خواهید تخریب و هرج و مرج بیشتری ایجاد کنید؟ کوسه خود را ارتقا دهید تا قدرت آرواره و قدرت حمله را افزایش دهید. دندان های تیزتر بگیرید و هیولای خود را رشد دهید تا اشیاء مهم تری بخورد. جانور خود را برای افزایش سرعت و سرعت شنا بالا ببرید. سلامتی و آسیب اژدهای گرسنه خود را افزایش دهید. برای بهبود آمار بازی کوسه خود امتیاز بهتری کسب کنید. با گرفتن و خوردن طعمه خود تجربه کسب کنید. این یک آشفتگی خونین خواهد بود!
‏مبارزه!
‏برای باز کردن قفل مکان‌های جدید، مبارزه با رئیس‌ها را با انواع دشمنان در راه خود شروع کنید. اجازه دهید هیولای دریایی شما در عرصه نبرد زیر آب نزاع کند! به موج سواران، قایق ها، نهنگ ها، دلفین ها و دیگر مخالفان حمله کنید تا پادشاه اقیانوس شوید. بهترین جوخه های ماهی را جمع آوری کنید تا در این بازی شبیه ساز حمله کوسه گرسنه، حریفان خود را برنده شوید! ماموریت خود را کامل کنید و هر چیزی را که برای بقا در راه شما قرار می گیرد نابود کنید.
‏از لذت ببرید!
‏Idle Shark World یک بازی شبیه ساز ماهی واقعی است. فقط انگشت خود را روی صفحه بکشید تا کوسه حرکت کند. به تعداد زیادی از مردم، ماهی ها و کشتی ها حمله کنید. کنترل این بازی ragdoll آسان است! از گرافیک جالب، محیطی واقعی، فیزیک آب واقع گرایانه و گیم پلی اعتیادآور لذت ببرید. از موسیقی و جلوه های صوتی عالی لذت ببرید. این شبیه ساز کوسه هر آنچه از یک بازی سرگرم کننده سیم کارت سه بعدی انتظار دارید را دارد!
‏برای لذت بردن از بهترین بازی ماجراجویی حیوانات Idle Shark World آماده شوید! کنترل یک ماهی عصبانی و گرسنه را در این دیوانگی تغذیه آبزیان به دست بگیرید. هرچی سر راهت هست بخور جانور خود را تکامل دهید تا تبدیل به یک کوسه بزرگ، شکارچی افسانه ای اوج شوید. تا زمانی که ممکن است زنده بمانید و مکان های جدید فوق العاده را در این شبیه ساز کوسه اکشن کشف کنید!
‏‏-بهبود عملکرد
‏-گرمایش CPU کاهش می یابد
‏-بهینه سازی گرافیک
‏-تعادل گیم پلی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده