استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad 4x4 Russian: Uaz Niva

Offroad 4x4 Russian: Uaz Niva

نسخه۱.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۲
تعداد نظرات۴
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GameOut
‏‏به دنیای آفرود و آفرود روسی خوش آمدید!
‏در اینجا یکی از واقعی ترین، شبیه ساز UAZ، شبیه ساز آفرود 4x4، رانندگی خارج از جاده، در اندروید، رالی آفرود 4x4 وجود دارد.
‏در شبیه ساز رانندگی خارج از جاده ما به یک راننده SUV حرفه ای تبدیل شوید!< br> مهارت های رانندگی خارج از جاده خود را با شبیه ساز کامیون تست کنید. UAZ بهترین SUV است! کامیون روسی را برانید و کارهای خارج از جاده را انجام دهید.
‏4x4 خاکی، UAZ روی خاک، UAZ patriot، lada niva، suv uaz. - سعی کنید با تمام قدرت SUV UAZ روسی کنار بیایید! با آن شما باید بر انواع آزمایشات غلبه کنید که می تواند با راننده SUV در رودخانه های خارج از جاده، صخره ها، خاک و موارد دیگر روبرو شود!
‏با زمین های ناهموار خارج از جاده مبارزه کنید. قدرت کامیون روسی را بررسی کنید. عمیقاً در رانندگی SUV خارج از جاده. بنابراین، وقت آن است که شبیه ساز رانندگی روسی UAZ Offroad ما را امتحان کنید. ماشین را برانید تا قدرت کامیون آفرود روسی را احساس کنید. رانندگی SUV را بدون جاده امتحان کنید. شبیه ساز عالی رانندگی خارج از جاده برای مردان! مسابقه جیپ، مسابقه خاکی، مسابقه خارج از جاده، رالی 4x4، آفرود، واقعی، شبیه ساز UAZ! رفتار فیزیکی واقع گرایانه، مسابقه درگ 4x4، خارج از جاده، هنگام رانندگی در آفرودهای مختلف، اعم از تخته سنگ، گودال گل، مسابقه 4x4، صعودهای طولانی یا فوردهای عمیق، همه اینها به شما این باور را می دهد که در حال رانندگی یک SUV واقعی روسی هستید. سافاری 4x4.
‏اینجا یک بازی در مورد SUVهای روسی مورد علاقه شماست! فقط یک رفتار فیزیکی واقعی از یک SUV وجود دارد. اگر به‌دنبال بازی‌ای بوده‌اید که در آن بتوانید پشت فرمان یک UAZ قدیمی خوب بنشینید و در فضاهای وسیع رانندگی کنید، پس آن را پیدا کرده‌اید! همچنین این یک شبیه ساز روسی، شبیه ساز رانندگی است.
‏گرافیک سه بعدی واقع گرایانه و یک نقشه باز بزرگ، آخرین شک ها را از بین می برد. شبیه ساز VAZ، لادا نیوا، ماشین های روسی. پشت فرمان SUV های افسانه ای روسی مانند UAZ و NIVA معروف بنشینید و دنیای خاک را کشف کنید. سوپر واز! این، سوارکار روسی، بازی روسی.
‏میل به احساس قدرت تمام چرخ محرک در جاده هستید؟ 4x4 - آیا این همان چیزی است که به جای راحتی اتومبیل های معمولی انتخاب می کنید؟ و خودروهای SUV قدرتمند روسی خودروهای مورد علاقه شما هستند؟ فوق العاده! پس از همه، در بازی ما همه اینها را خواهید دید! شاسی بلندهای قدرتمند روسی با چهار چرخ متحرک واقعی - سرگرمی در اینجا نهفته است!
‏دنیای ما را کاوش کنید، انواع مکان های جالب را پیدا کنید، که هر کدام ممکن است تاریخ خاص خود را داشته باشند. ماشین خود را پمپ کنید و برای ماشین های جدید صرفه جویی کنید. همه اینها به شما کمک می کند تا آفرود واقعی را فتح کنید!
‏در بازی ما UAZ، لادا 4x4، اتومبیل های گلی، مسابقات گل و لای، بازی های گلی!
‏احساس کنید، دانلود کنید 4x4، و، شبیه ساز مسابقه uaz 4x4، تمام لذت های رانندگی خارج از جاده - از یک کوه بلند بالا بروید، از روی یک پل شلوغ باریک رانندگی کنید، بر یک فورد غلبه کنید، در نهایت در یک مکان باریک گیر کنید تا نتوانید از آن خارج شوید! Truck Russian Russian Driver واقعی بازی ماشین های روسی, bpan, دانلود ماشین های روسی! اینجا او راننده UAZ واقعی رانندگی خارج از جاده است! بازی های UAZ، بازی های VAZ! چهار چرخ محرک، آفرود رانندگی و غذا خوردن در میان گل و لای! این یک مسابقه آفرود 4×4 درایو، 4×4 باشکوه است! روی جیپ، UAZ، میدان، کامیون، رالی 4Wd بپرید، با باد سوار شوید.
‏برای تکمیل وظایف و کاوش در زمین های ناهموار، با یک UAZ رانندگی کنید. UAZ و Niva 4x4 - بهترین SUV تمام دوران! برای رانندگی خارج از جاده آماده شوید: یک کامیون روسی رانندگی کنید و ماموریت های خارج از جاده را کامل کنید. شما می توانید سوار شوید، رالی، مریخ نورد، همچنین یک باتلاق، کوه ها وجود دارد، چرخ شما در گل فرو خواهد رفت. بازی کامیون مانند بازی های خارج از جاده،
‏بروید، این دنیای سوارکاری خارج از جاده را فتح کنید!
‏بازی خارج از جاده را دانلود کنید، بازی‌های جیپ خارج از جاده 4x4.
‏SUVs 4x4 روسی، - وقت آن است که سوار شوید، درایو 3d 4x4!
‏به خارج از جاده بروید و خاک را ورز دهید شبیه ساز جدید SUV UAZ 4x4! چهار چرخ محرک را روشن کنید و بروید، UAZ را در گل و لای برانید. به عنوان راننده SUV UAZ در شبیه‌ساز آفرود ما، می‌توانید کامیون‌های آفرود و SUV را روی خاک و موانع دیگر رانندگی کنید!
‏سواری روی خاک در UAZ و Niva!

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mm objc
١٩ اسفند ١٤٠٠

کاش مثل عکسش بود

میپسندم۴۲ نمیپسندم۳
عکس کاربر ‌‌‌- 𝒉𝒐𝒔𝒔𝒆𝒊𝒏
٣ بهمن ١٤٠٠

عالی

میپسندم۳۷ نمیپسندم۱۴
عکس کاربر رضا
٢٦ خرداد ١٣٩٨

میره بیرون

میپسندم۶۰ نمیپسندم۲۱

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده