خانه برنامه عکس و فیلم
نسخه۱.۱۲
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Best Phone Apps

‏‏نرم افزار اندروید Photo Frames یک نرم افزار در زمینه قرار دادن عکس در قاب های زیبا می باشد. یکی دیگر از نرم افزارهای ویرایش عکس که شما کارهای جالبی را با آن می توانید انجام دهید نرم افزار اندروید Photo Frames می باشد. با استفاده از این نرم افزار شما یکی از عکس های گرفته شده با دوربین دستگاه و یا یکی از تصاویر موجود در دستگاه را انتخاب کرده و به راحتی آن را در درون یکی از قاب های بسیار زیبا موجود قرار داده و تصویری زیبا را ثبت خواهید نمود که می توانید این تصویر ساخته شده را با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

‏از قابلیت های نرم افزار اندروید Photo Frames می توان به امکان قرار دادن قاب از بین قاب های مختلف، امکان انتخاب عکس از بین عکس های گرفته شده با دوربین و تصاویر موجود در دستگاه، امکان ایجاد چرخش، تغییر مقیاس، زوم به داخل و خارج، امکان کشش تصویر جهت تناسب در قاب، امکان انتخاب از بین ۱۵ قاب مختلف با شکل و رنگ بندی های متفاوت، پشتیبانی از تمامی رزولوشن های صفحه در دستگاه های مختلف، امکان ذخیره سازی تصویر و اشتراک گذاری تصاویر ساخته شده با دوستان و بسیاری از قابلیت های دیگر این نرم افزار نیز می توان اشاره داشت.

‏ 

‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Photo Frames :

‏– امکان قرار دادن قاب از بین قاب های مختلف

‏– انتخاب از بین عکس های دوربین و تصاویر موجود در دستگاه

‏– امکان ایجاد چرخش، تغییر مقیاس، زوم به داخل و خارج

‏– امکان کشش تصویر جهت تناسب در قاب

‏– امکان انتخاب از بین ۱۵ قاب مختلف با رنگ بندی های متفاوت

‏– پشتیبانی از تمامی رزولوشن های صفحه در دستگاه های مختلف

‏– امکان ذخیره سازی تصویر و اشتراک گذاری تصاویر ساخته شده

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟