استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Drift Fanatics Car Drifting

Drift Fanatics Car Drifting

نسخه۱.۰۵۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۶
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۷
حجم۳۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Profi-Soft Games
‏‏شما می توانید از بین 13 ماشین انتخاب کنید و می توانید آنها را به طور کامل بسازید تا ماشین دریفت نهایی باشند. موتورهای خود را تنظیم کنید، سیستم تعلیق خود را تغییر دهید و لوازم آرایشی را با رینگ و رنگ اصلاح کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏CARS
‏-E36
‏-E30
‏-E46
‏-E46 Compact
‏-AE86
‏-RX7
‏-Mustang
‏-Sierra
‏-MX5
‏-S14
‏-Skyline
‏-911
‏-350Z
‏-ماشین گشت پلیس
‏ >کاهش وزن
‏اگر در مورد ساخت یک خودروی دریفت صحبت کنیم، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین کار چیست؟ خب کاهش وزن شما می توانید وزن هر خودرو را در 3 مرحله کاهش دهید. با تجهیز کاهش وزن مرحله 3، یک قفس رول نیز مجهز می‌کنید.
‏MODS موتور
‏مدهای موتور در 3 مرحله ارائه می‌شوند. با مرحله اول، سیستم اگزوز محدود کارخانه را جایگزین می‌کنید، دوربین‌های مسابقه را نصب می‌کنید، ورودی را بهبود می‌بخشید، به بدنه‌های دریچه گاز ارتقا می‌دهید، انژکتورها را ارتقا می‌دهید، و یک لحن سفارشی روی ECU خود نصب می‌کنید که با آن چند اگزوز خوب بیرون می‌آید و نتیجه معکوس می‌گیرید. مرحله دوم از ترکیب E85 و البته برخی از لحن های ECU تهاجمی تر، با القایی اجباری استفاده می کند و سطح بوست توربو برای حداکثر قابلیت اطمینان موتور در پایین ترین حد قرار دارد، که هنوز مقداری WHP جدی را به همراه دارد. و در اینجا مرحله سوم حالت‌های موتور فرا می‌رسد، اتانول کامل و بالاترین تقویت توربوی ممکن با قطعات داخلی موتور جعلی، پیستون‌های آهنگری و میله‌های اتصال آهنگری، چیزهایی که باعث می‌شود ماشین دریفت نهایی یک ماشین مسابقه واقعی بسازد. به مسیرها ضربه بزنید و خودتان آن را امتحان کنید.
‏تعلیق:
‏تعلیق را می توان به طور کامل مطابق میل خود تنظیم کرد، ارتفاع سواری، افست، کمبر را تنظیم کرد و آن را در مسیرها آزمایش کرد.
‏سیستم های دینامیک
‏سیستم دود لاستیک به طور کامل از ابتدا بازسازی شده است. دود لاستیک فقط از چرخ ها خارج نمی شود و بس. با دود لاستیک پویا، بسته به سرعت و زاویه خود، مقدار دود واقعی را دریافت می کنید و تا حد ممکن آن را واقعی می کنید. ما آن را یک قدم جلوتر بردیم، واقعاً چیز بزرگی نیست، اما چیزهای کوچک مهم هستند، بنابراین درخشش دیسک ترمز به اینجا می رسد. بسته به باری که دیسک‌های ترمز دریافت می‌کنند، که ناشی از سرعت و وزن است، دیسک‌های ترمز شما وقتی با ترمز شدید گرم می‌شوند شروع به قرمز شدن می‌کنند.
‏ردیابی‌ها
‏می‌توانید از ۵ مورد انتخاب کنید. آهنگ‌هایی برای Drift در روز و شب در دسترس هستند. ما سعی کردیم به دریفت‌ها آزادی عمل بدهیم، بنابراین بیشتر مسیرها نقاط بزرگی هستند و شما می‌توانید هر کجا که بخواهید دریفت کنید. سبک خود را تغییر دهید، سبک آزاد.
‏آب و هوای تصادفی
‏بیش از 20 شرایط آب و هوایی تصادفی، هم در روز و هم در شب وجود دارد که هر بار که بازی می کنید، حس متفاوتی به هر آهنگ می دهد.
‏ br>چرخ‌ها
‏مجموعه‌ای از چرخ‌ها برای خرید برای هر خودرو در دسترس است.
‏گاراژ شما
‏از 7 سبک گاراژی انتخاب کنید تا خودتان را در خانه بسازید.
‏اگر سؤال یا پیشنهادی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید!
‏‏رفع اشکال
‏-رفع UI

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هکر گنگ
١٨ آبان ١٤٠٢

آقایی سازنده دوربین از جایی فرمون بذار ‌‌‌‌

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر Mohammad Amin
٣٠ تیر ١٤٠٠

این بازی عالیه از اینا کم پیدا میشه

میپسندم۱۵ نمیپسندم۸
عکس کاربر Bahamin
٣٠ تیر ١٣٩٩

گرافیکش جالب نیست و ماشیناشم فقط کوپه هستن کلاً یدونه ماشین سدان داره

میپسندم۹ نمیپسندم۲۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده