خانه برنامه آموزشی
نمونه آزمون آیلتس (دمو)

نمونه آزمون آیلتس (دمو)

تعداد دانلود۹۰۰
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه پولاد
‏‏آزمون آیلتس یکی از امتحاناتی است که سالانه تعداد زیادی متقاضی داشته، به طوریکه بیش از 2 میلیون متقاضی در آزمون سال گذشته شرکت کرده اند. از این آزمون به منظور مهاجرت و تحصیلات عالی استفاده می شود و موفقیت در این آزمون دغدغه ی بسیاری از داوطلبان می باشد.
‏از جمله مشکلات پیش روی متقاضیان شرکت در این آزمون نداشتن منابع مناسب برای سنجش سطح زبان و آشنایی با نمونه ی سوالات و یا بالا بودن هزینه نمونه آزمون آیلتس می باشد.
‏نرم افزاری که پیش روی شماست نمونه امتحانی است که به شما کمک می کند تا ضمن سنجش سطح زبان خود، نمره ی آزمون آیلتس خود را از 9 بدست آورید. این امر به شما کمک می کند تا نقاط ضعف و قوت خود را در امتحان بیابید و با سوالات آزمون آشنا شوید.
‏در این برنامه هر 4 قسمت آزمون گنجانده شده است تا معیاردقیق تری برای تعیین سطح زبان شما فراهم آید.
‏در قسمت شنیدار (listening) بایستی 40 سوال نمونه آزمون را در حالی که به این بخش گوش می دهید پاسخ دهید. سپس می توانید ضمن بررسی پاسخ های خود، جواب های درست را مشاهده کنید و نمره ی خود را از 9 مشاهده کنید.
‏در بخش خواندن (Reading) با 40 سوال نمونه آزمون آشنا می شوید که بایستی در زمان امتحان پاسخ سوال ها را بدهید و نمره ی خود را از 9 بدست آورید.
‏در قسمت نوشتار (Writing) سوال مربوطه را پاسخ می دهید و سپس نمونه پاسخ را می توانید مشاهده کنید که همراه با نظر ممتحن آیلتس بر روی آن و نحوه ی ارزیابی آن می باشد.
‏در قسمت مکالمه (Speaking) نیز سوال های مربوط به 3 قسمت مختلف را به تفکیک می توانید مشاهده کنید.
‏این آزمون از کتاب (IELTS PRACTICE TEST) آکسفورد بدون هیچگونه دخل و تصرف گرفته شده است و بخش های مختلف کتاب به شکل نرم افزاری کاربر پسند ارائه شده است.
‏امیدواریم تا بتوانیم با ارتقا این نرم افزار به کمک نظرات و انتقادات شما دوستان، نرم افزارهای دیگری را در این زمینه عرضه کنیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟