استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Expert Paper Origami art Designing Professional

Expert Paper Origami art Designing Professional

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۱۱
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده SendGroupSMS.com
‏‏این یک برنامه اندرویدی رایگان در سطح متخصص برای هنرسازان حرفه ای اوریگامی و آموزش های راهنمای گام به گام طراحی کاردستی کاغذ برای کسانی است که از مهارت های تا کردن کاغذ خود فقط بهترین طرح ها را می خواهند.
‏اگر به دنبال آموزش های اوریگامی هستید. برای فرزند خلاق شما یا برای خودتان، جستجوی شما با Paper Art و Origami Design App به پایان می رسد. برنامه هنر کاغذ و طراحی اوریگامی مجموعه ای فوق العاده از ایده های صنایع دستی اوریگامی را ارائه می دهد. این برنامه مراحل کامل گام به گام را برای یادگیری و ایجاد انواع مدل‌های اریگامی جالب مانند لامپ پروانه ماهی گربه سگ شمع پایه جغد ماهی عروسکی گل شتر ستاره جعبه هدیه و بسیاری از اوریگامی‌های جالب دیگر ارائه می‌کند. دستورالعمل‌های ساده عکس تا کردن کاغذ را با Paper Art و برنامه طراحی اوریگامی آسان می‌کند.
‏اوریگامی یک هنر سرگرم‌کننده برای ساختن چیزهای خلاقانه با تا کردن کاغذ است. کودک شما می تواند با استفاده از تکنیک های ساده اوریگامی، ساخت مصنوعات مختلف مانند حیوانات، گل، درخت، جعبه و بسیاری از وسایل تزئینی دیگر را بیاموزد. کودک شما می‌تواند در هر زمان و هر مکان با هر نوع کاغذی از این کاردستی لذت ببرد.
‏دسته‌های اصلی عبارتند از:
‏* ایده کاردستی کاغذی DIY
‏* اوریگامی برای کودکان
‏* متفاوت آموزش انواع کاردستی اوریگامی
‏* فعالیت مرحله به مرحله تا کردن کاغذ
‏* هنر تا کردن کاغذ
‏* کاردستی حیوانات اوریگامی
‏* ساخت گل اوریگامی
‏اوریگامی یک کاردستی جذاب و خلاقانه است فعالیت برای هر کسی کودکان نه تنها از ساختن این کاردستی های کاغذی سرگرم کننده احساس رضایت می کنند، بلکه با پیروی از دستورالعمل ها، مهارت دستی خود را در انجام وظایف به خصوص با دست و تولید محصول نهایی سرگرم کننده و تزئینی، تمرین خواهند کرد. از انواع مدل‌های اوریگامی لذت ببرید تا تا کردن کاغذ را برای کودکان سرگرم‌کننده کنید.
‏برنامه طراحی کاغذ و هنر کاغذی با ایده‌های مختلف کاردستی کاغذی سرگرمی فوق‌العاده‌ای را برای کودکان شما فراهم می‌کند و همچنین می‌توانید با کودکان خود در این فعالیت‌های جالب شرکت کنید. .
‏‏رابط کاربری بهبود یافته

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده