استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Truck Games 3D Truck Simulator

Truck Games 3D Truck Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۹.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۸ هزار
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده UltimateGamerz Studio
‏‏استودیو Ultimate Gamerz یک بازی شبیه ساز رانندگی با کامیون باری را برای دوستداران کامیون سواری منتشر کرده است. بازی های شبیه ساز کامیون نفتی که به طور خاص برای گیمرهای کامیون سواری بزرگ ایجاد شده است تا به پادشاه جاده ها تبدیل شوند. برای تبدیل شدن به یک راننده کامیون واقعی، به عنوان حمل و نقل کامیون تانکر نفت، بازی فوق العاده آفرود نهایی Truck Driving 3D را انجام دهید و ماموریت های مختلف را در محدوده زمانی با حداکثر دقت کامل کنید. این نهایی رانندگی کامیون چیزی بیش از یک بازی رانندگی کامیون باری است. این یک کامیون باری واقعی یورو با طیف وسیعی از شبیه ساز بازی های کامیون قابل تنظیم و شرایط آب و هوایی واقعی است. این بازی سه بعدی Grand Truck Simulator دارای دو حالت است: حالت رایگان راننده کامیون حمل بار و حالت حرفه ای انتقال روغن. کامیون آفرود شبیه ساز کامیون و حمل کننده نفتکش شامل یک ماموریت پیاده روی شخص سوم است که شما را درگیر زندگی یک راننده کامیون یورو می کند. درایو کامیون حمل‌کننده نفت شامل کامیون‌های سنگین و تریلرهای کامیون سنگین است. بازی‌های شبیه‌ساز کامیون سه بعدی Drive ممکن است به آن سادگی که به نظر می‌رسد نباشند. شما باید در شبیه ساز رانندگی کامیون و تحویل بسته ها به مکان های صحیح متخصص باشید.

ویدئو معرفی بازی

‏Grand Truck Games: Truck Driving 3D
‏در این شبیه سازی کامیون خارج از جاده:بازی های رانندگی کامیون 3 بعدی، شما رانندگی خواهید کرد. انواع چرخ‌های بلند کامیون یورویی واقعی در سراسر شهر شب و بزرگراه برفی، که تمام ماموریت‌های بازی‌های کامیون باری شهری را با موفقیت انجام می‌دهند. در این بازی های شبیه ساز رانندگی کامیون های باری شهری، توانایی های رانندگی شما به عنوان یک حمل و نقل تانکر نفت مورد آزمایش قرار می گیرد. درایو کامیون شامل حمل و نقل کامیون روغن و درایو حرفه ای شبیه ساز کامیون یورو است. کامیون بازی های شبیه ساز کامیون آمریکایی Drive 3D تجربه واقعی شبیه ساز رانندگی کامیون حمل و نقل بار را برای شما فراهم می کند. شبیه ساز کامیون et2 خود را به پارکینگ کامیون انبار ببرید و حمل و نقل محموله را به خوبی با راهنمایی دستورالعمل انجام دهید و پادشاه جاده ها شوید.
‏بازی های شبیه ساز کامیون باری: بازی های سه بعدی رانندگی کامیون
‏ > کامیون از شهری به شهر دیگر در بزرگراهی با حمل و نقل و تانکرهای برزیلی، اروپایی و آمریکایی به عنوان راننده کامیون باری ets2 رانندگی کنید. سیم‌کارت سه‌بعدی کامیون بارگیری‌شده خود را از طریق شهر زیبا، کوه‌های زیگزاگ و کامیون آفرود شدید در محیط‌های شیب‌دار رانندگی کنید. در این شبیه ساز واقعی کامیون حرفه ای درایو کامیون اصلی Truck Driving Master به عنوان حمل و نقل تانکر نفت و شبیه ساز کامیون حمل بار لذت خواهید برد. هنگام رانندگی می توانید نمای دوربین را مطابق میل خود تنظیم کنید. شبیه ساز رانندگی کامیون در جهان باز را کاوش کنید و با بازی سه بعدی سیم کارت کامیون در بازی های رانندگی کامیون یورو، به یک راننده واقعی کامیون یورو تبدیل شوید.
‏ویژگی های بازی Grand Truck: Ultimate Truck Driving 3D
‏- دود واقعی در اگزوز شبیه ساز کامیون تانکر نفتکش
‏- روز و شب را با تصاویر خیره کننده دوچرخه سواری کنید
‏- باران، برف و گرم شدن زمین
‏- محیط بازی های آفرود
‏- جلوه های صوتی برای شبیه ساز بازی های کامیون های سنگین
‏- گرافیک سه بعدی واقعی
‏- کنترل های ساده به عنوان شبیه سازی کامیون واقعی
‏- گواهینامه رانندگی برای رانندگی کامیون در بزرگراه
‏- تصاویر واقعی. همچنین با تلفن‌های کم‌قدرت کار می‌کند!
‏- شبیه‌سازی چند کامیون: وسایل نقلیه قدرتمند با دنده‌های چندگانه، از جمله انواع برزیلی، اروپایی و آمریکایی!
‏- جاده‌های خطرناک افراطی آفرود: چالش‌ها را قبول کنید و ثابت کنید مهارت های رانندگی شما با موانع
‏رانندگی کامیون نفتی و پارکینگ کامیون
‏بازی های شبیه ساز کامیون باری خارج از جاده و بازی های رانندگی کامیون 3D لذت بردن از بازی های کامیون است که در آن چوب های چوب، وسایل نقلیه، روغن و و... را جابجا می کنید. کالاها هنگام رانندگی با یک سیم کارت کامیون در جاده های شدید خارج از جاده، بزرگراه و خیابان های شهری. بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی کامیون نهایی آفرود ets2 استعدادهای رانندگی حمل‌ونقل نفت‌کش را که به تازگی به‌دست آورده‌اید، با امکان پارک سه‌بعدی کامیون در شبیه‌ساز کامیون یورو واقعی حرفه‌ای، آزمایش خواهد کرد.
‏این بازی کامیون: بازی‌های رانندگی کامیون 3d در طول زمان تحت چندین ارتقاء قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که بازیکنان همیشه به روز هستند!!! لذت بردن!
‏‏ویژگی ها و پیشرفت های جدید در آخرین به روز رسانی بازی ما عبارتند از:

‏✅😍💪کامیون های جدید و سفارشی سازی آنها
‏✅😍💪حالت های بازی جالب:
‏ ✅حالت بی پایان
‏ ✅پاک کردن حالت Lot
‏✅😍💪سطوح جدید در همه حالت ها
‏✅😍💪ظاهر و احساس محیطی بهبود یافته، آن را واقعی تر و زیباتر می کند

دیگران نصب کرده‌اند