استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۲/۰۹
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۷
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Virtual Photo Corner
‏‏با ویرایشگر عکس چهره صورت خود را از زیبا به زشت تغییر دهید! 'Ugly Face Maker - Funny Photo Editor' را دانلود کنید و برچسب های چهره شگفت انگیز را کشف کنید! تصاویر خود را با ویرایشگر عکس چهره ویرایش کنید! به لطف ویرایشگر تصویر زشت، زیبا به نظر نرسید! وارد غرفه عکس زشت مجازی شوید و سلفی های خود را با استیکرهای عکس تزئین کنید! در تمام تصاویر خود یک 'سر طاس' داشته باشید. عکس سر طاس را در دستگاه خود ذخیره کنید و آن را با همه به اشتراک بگذارید! از استفاده از ویرایشگر عکس فوق العاده 'تغییر چهره' لذت ببرید! اپلیکیشن چهره زشت را باز کنید و سلفی های زشت بسازید! «چهره زشت» کاملاً جدید خود را نشان دهید!
‏عکس‌ها را با سازنده چهره زشت - ویرایشگر عکس خنده‌دار تغییر دهید و آنها را در تلفن همراه خود ذخیره کنید! چهره های زشتی که در این دوربین عکاسی ایجاد می کنید دوستان شما را شگفت زده خواهد کرد! در سلفی های خود از بریس های تقلبی، دندان های بد، عینک های زشت یا جوش استفاده کنید! برچسب های صورت را از ویرایشگر عکس چهره زشت به صورت رایگان روی تصاویر خود اعمال کنید!
‏به لطف این سازنده چهره زشت - ویرایشگر عکس خنده دار ایجاد چهره های زشت هرگز آسان نبوده است! هنگامی که استفاده از ویرایشگر عکس چهره زشت را تمام کردید، حتی والدینتان شما را نمی شناسند! دوربین پر از برچسب عکس را نصب کنید. با این دوربین عکس بگیرید و تصاویر زشت شما آماده خواهد شد. نحوه استفاده از ویرایشگر چهره زشت را بیابید!
‏برچسب‌های سازنده چهره زشت - ویرایشگر عکس خنده‌دار را بررسی کنید! با این دوربین سلفی زشت همه چیز ممکن است! با برچسب های عکس از ویرایشگر چهره زشت بازی کنید! این عکس ساز زشت برای همه ساخته شده است. از این فرصت منحصر به فرد برای آوردن لبخند به صورت شخصی با تصاویر چهره زشت استفاده کنید!
‏عکس را در این ویرایشگر عکس سر طاس زشت کنید! برنامه تغییر چهره را نصب کنید و تغییر شکل دهید! در گالری استیکرهای چهره زشتی که این سازنده چهره زشت - ویرایشگر عکس خنده دار دارد، مرور کنید! تمام گزینه ها و برچسب های عکسی را که چهره زشت دوربین به شما ارائه می دهد، امتحان کنید. عکس های شما نفس همه را رها می کند. اپلیکیشن تغییر چهره من را کاملا رایگان دریافت کنید و تحولی واقعی داشته باشید. دوستان خود را جمع کنید، هر چقدر که می خواهید عکس بگیرید و تبدیل به افراد زشت شوید!

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر HANIEH
٦ مرداد ١٤٠٢

به درد نخوره این برنامه . فقط شکل این برنامه رو هر کی میبینه تبخال میزنه هروز. مزخرفه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیرعلی
١ خرداد ١٤٠٢

خیلی چرته من فکر کردم خودش درست می کند ولی باید خودمان درست می کردیم همین یک ستارم براش خیلی زیاده

میپسندم۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر ۹۲۷۹۴۳
٤ مرداد ١٤٠٢

خیلی بی مزه بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده