استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
مفاتیح الجنان با ترجمه فارسی

مفاتیح الجنان با ترجمه فارسی

نسخه۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده موهاوی
‏‏مفاتیح الجنان مجموعه‌ای از دعا ها، مناجات، زیارات، اعمال مخصوص ایام سال و ماه و روزها است که به باور شیعیان از طرف پیامبر اسلام و ائمه شیعیان صادر شده و توسط شیخ عباس قمی جمع‌آوری و تدوین شده است.
‏مجموعه مفاتیح الجنان، با دقت احاطه ای که مؤلف آن بر آثار اهل بیت و کتب دعا و زیارات داشته، از معتبرترین کتب و ادعیه، گردآوری شده است و در مدت کوتاهی کتاب مفاتیح الجنان همه گیر شده و در تمام منازل، مساجد و اماکن متبرکه شیعیان وجود دارد. به کتاب مفاتیح الجنان، بعدها ملحقاتی توسط نویسنده اضافه شده است. مفاتیح توسط دانشمندان بزرگی، بارها و بارها ترجمه شده است.
‏لکن مشهورترین ترجمه ها از استاد الهی قمشه ای و علامه شیخ عباس مصباح زاده می‌باشد. بعدها شیخ عباس قمی، ملحقاتی به کتاب مفاتیح الجنان اضافه کرد که در بعضی از نسخ مفاتیح، با عنوان ملحقات مفاتیح الجنان به چشم می‌خورد. این ملحقات، در همان تقسیم بندی مفاتیح الجنان قید شده است. بسیاری از ادعیه و زیارت های کتاب مفاتیح الجنان به آثار معتبر و افراد موثقی چون اقبال (سید ابن طاوس) و مصباح کفعمی ارجاع داده شده است.
‏در برنامه مفاتیح الجنان مجموعه ای از منتخب سوره های قرآن مجید، فضیلت و کیفیت زیارت امام رضا(ع) و زیارت امامین کاظمین(ع)، دعا های معروف برای ایام هفته و فضیلت و اعمال شب ها و روزهای خاص، زیارت نامه های همه معصومین (ع) در ایام هفته و بیان بعضی از دعا های مشهور همچون زیارت عاشورا و دعای توسل با ترجمه روان، زیارت حضرت امیرالمومنین و زیارت امام حسین(ع) و مباحث مربوط به تعقیبات نماز از جمله تعقیبات مشترک، مناجات خمس عشره و فضیلت و اعمال ماه مبارک رمضان و دیگر ماه ها و همچنین اعمال مخصوص شب و روز ماه رمضان، آداب زیارت و اذن دخول حرم های شریفه و زیارت حضرت رسول(ص) و حضرت فاطمه(س) و همچنین مطالب دینی دیگر قرار دارد.
‏با نصب برنامه مفاتیح الجنان با ترجمه فارسی‎ تنها با چند کلیک ساده به همه مطالب و آداب دیدنی دسترسی خواهید داشت. همه دعا ها از جمله دعای توسل و جوشن کبیر یا زیارت نامه ها از جمله زیارت عاشورا در دسترس شما خواهد بود. کافی است اپ مفاتیح الجنان با ترجمه فارسی را نصب کنید تا به همه متون دینی که بطور روزمره مورد استفاده قرار میگیرند در تلفن خود داشته باشید.

نظرات و امتیاز ها

۱۰۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد حسین بهرامی
٢٥ مرداد ١٤٠٢

سلام بنده از شما ممنون میشم اگه نوشته درشت تر با ورنگش چشم میزنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر حسین
٢٠ مرداد ١٤٠٢

عالی فقط زیارت ال یاسین رو نداره😔

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۶۴۶۸۰۹
١٢ مرداد ١٤٠٢

باسلام برنامه خیلی خوبیه حتی بدون اینترنت به راحتی میتونم از این برنامه خوب استفاده کنم فقط یه مشکل هست اونم صلوات مخصوص روز جمعه یا صلوات ضراب اصفهانی که فقط عنوانش هست و متنش نیستش گفتم که بگم که لطف کنین اصلاحش کنین . دست سازنده این برنا

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده