استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Clash of Maps - Base, Layouts

Clash of Maps - Base, Layouts

نسخه۴.۷.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۶
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۸۱
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده A.K Studio
‏‏برنامه Clash of Maps به شما کمک می کند تا بهترین پایگاه را برای دهکده خود داشته باشید. بهترین طرح‌بندی‌های پایه کلش آف کلنز را بر اساس نیاز خود دریافت کنید. ما صدها پایگاه داریم که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و بهترین نقشه کلش اف کلن را که دوست دارید تنظیم کنید. لینک کپی پایگاه کشاورزی، تروفی یا جنگ را دریافت کنید. یکی از بهترین پایه ها در یک برنامه. تمام طراحی های جدید پایه کلش آف کلنز با کمک بازیکنان حرفه ای ساخته شده است. مهم نیست که به دنبال چه نوع پایه ای هستید، ما یکی از بهترین طرح های پایه را با لینک کپی دریافت کردیم تا بتوانید طرح پایه را با یک کلیک بدون مشکل تنظیم کنید. ما طرح های نقشه با لینک کپی برای اکثر پایه های تاون هال و همچنین پایه سالن ساختمان داریم. پایه تاون هال 6 پایه تاون هال 7 پایه تاون هال 8 پایه تاون هال 9 پایه تاون هال 10 پایه تاون هال 11 پایه تاون هال 12 پایه تاون هال 13 پایه تاون هال 14 بیس ارائه می کنیم. بهترین طراحی پایه دفاعی th7 را با لینک کپی دریافت کنید تا هرگز جایزه خود را از دست ندهید. به دنبال محافظت از غارت خود هستید؟ نگران نباشید، ما شما را تحت پوشش قرار دادیم. طرح‌بندی‌های پایه کشاورزی را با پیوند کپی دریافت کنید تا از غارت خود در برابر اجنه و سایر درگیری‌ها محافظت کنید. ما تمام مزرعه تاون هال coc، جایزه، پایگاه جنگ را با لینک کپی پوشش داده ایم، بنابراین لازم نیست خودتان آن را بسازید. پایه را با یک کلیک کپی کنید! طرح‌های پایه کلش آف کلنز را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا به آنها کمک کنید تا آنها را هم بچرخانند. طرح بندی پایگاه کلش آف کلنز را با همتایان قبیله به اشتراک بگذارید تا به آنها در جنگ کمک کنند.
‏این برنامه چگونه می تواند به من کمک کند؟
‏این برنامه می تواند به شما کمک کند بهترین پایگاه را برای دهکده خود مانند پایگاه جنگ، مزرعه دریافت کنید. پایه، پایه ترول، CWL، پایه هیبریدی، پایه لیگ لجند، پایه حلقه و غیره. همچنین می تواند به شما در جنگ کمک کند. بهترین نقشه های طرح بندی پایه ضد 2 یا ضد 3 ستاره را برای تالار شهر یا روستای خود دریافت کنید. پایگاه جنگ به گونه ای طراحی شده است که می تواند شما را در برابر نیروهایی مانند Pekka، Anti Dragon، E Drag و ارتش هایی مانند Pekka Smash، Lava Loon، mass hogs و غیره محافظت کند. و بهترین چیز این است که شما مجبور نیستید طرح پایه را بسازید. یا خودتان نقشه می کشد. کافیست روی دکمه لینک کپی کلیک کنید تا بیس مستقیماً در بازی کلش آف کلنز - coc شما بدون هیچ مرحله یا مبارزه اضافی کپی شود. استفاده از برنامه نقشه های پایه ساخته شده برای دهکده های کلش اف مپ بسیار آسان است.
‏ویژگی های برنامه کلش اف مپ:
‏- صدها پایگاه.
‏- پایگاه های تاون هال از 6 تا 13 (Th6، Th7، Th8، Th9، Th10، Th11، Th12، Th13، TH14).
‏- پایه های سالن سازنده از 4 تا 9 (Bh4، Bh5، Bh6، Bh7، Bh8، Bh9).
‏ - پایگاه را با پیوند کپی در لیست علاقه مندی های خود ذخیره کنید.
‏- هر پایگاهی با پیوند کپی ارائه می شود.
‏- ما پایگاه های جدید را هر روز یا بیشتر به روز می کنیم.
‏- زمانی که پایگاه های جدید در دسترس باشند، اعلان دریافت خواهید کرد. .
‏- پایگاه های منحصر به فرد.
‏- مورد اعتماد حرفه ای ها.
‏- نقشه های پایه ترول.
‏- نقشه های پایگاه های خنده دار.
‏- پایگاه های دفاعی.
‏- استفاده آسان.
‏ - رابط کاربری کاربر پسند.
‏دهکده خود را قوی کنید و دوستان خود را با بهترین و منحصر به فردترین پایگاه تحت تاثیر قرار دهید. با کپی کردن بهترین نقشه نقشه ها از سایر کلشرها از دهکده خود محافظت کنید. هرگز غنیمت را مانند طلا، اکسیر، اکسیر تیره از دست ندهید. همه ما از شکست دادن سایر قبیله ها به دلیل طراحی ضعیف یا بد پایه ناامید می شویم. از این به بعد، coc war base را با لینک دریافت کنید و با تنظیم بهترین چیدمان coc برای th7 یا th8 یا هر تاون هال، طرح پایه را کپی کنید تا در جنگ پیروز شوید. طرح پایه جنگ Coc توسط متخصصان تایید شده است. اگر درخواست خاصی دارید، مستقیماً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: help.akstudio@gmail.com یا همچنین می توانید مستقیماً از برنامه clash of maps با ما تماس بگیرید.
‏سلب مسئولیت:
‏سلب مسئولیت حق نسخه برداری تحت Supercell خط مشی محتوای طرفداران، برای اهداف «استفاده منصفانه» مانند مربیگری، تدریس و تحقیق در نظر گرفته شده است. این اپلیکیشن به هیچ وجه توسط سوپرسل تایید یا حمایت نمی شود و سوپرسل مسئولیتی در قبال آن ندارد. این یک برنامه فن ساخته شده است. استفاده از علائم تجاری سوپرسل و سایر دارایی های معنوی مشمول قرارداد Supercell Fan Kit است. برای اطلاعات بیشتر، از وب سایت آنها دیدن کنید: www.supercell.com/fan-content-policy. لطفا توجه داشته باشید که این یک هک کلش اف کلنز نیست. این برنامه به شما جم های رایگان clash of clans یا چیز دیگری نمی دهد. این یک برنامه پایه برای کمک به محافظت از دهکده خود در بازی است.
‏‏~ اضافه شدن Builder Hall 10
‏~ اضافه شدن Town Hall 15.
‏~ بهبود زمان بارگذاری پایه.
‏~ بهینه سازی برنامه.
‏~ رفع اشکال جزئی.

نظرات و امتیاز ها

۸۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ابوالفضل
٣٠ شهریور ١٤٠٢

‏✓ علی ‏✗ بعضی وقت ها نمیاد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر اشکان کلاهدرازی
٢٣ شهریور ١٤٠٢

این برنامه کار منو راه انداخت عالیه کسایی میکن بد هست بلد نیستن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر tondar
١٧ تیر ١٤٠٢

‏✓ نقشه های زیاد عالیه

میپسندم۵ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند