استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها عکس و فیلم
عکس نوشته ساز (عکس نوشته ساز کامل + استیکر ساز)

عکس نوشته ساز (عکس نوشته ساز کامل + استیکر ساز)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۷/۱۴
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۵۲
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده اندروید اینجا
‏‏​​​​عکس نوشته ساز برنامه ای برای ایجاد متن بر روی عکس با امکانات فوق العاده !
‏عکس نوشته ها کاربرد خوبی که در انتقال مفاهیم و احساسات دارند با شما صحبت کردیم. ترکیب عکس و نوشته با رویکردی مینیمالیستی، طی سال های اخیر (خصوصا از زمانی که اینستاگرام رونق بیشتری یافته) به سوژه بسیار جالب و جذابی برای مردم تبدیل شده، به همین خاطر است که روز به روز شاهد عرضه اپلیکیشن های جدید و با امکانات بیشتری در این حوزه هستیم.
‏با عکس نوشته ساز می توانید تصاویری از حافظه موبایل یا گالری آنلاین اپ انتخاب کرده و با فونت های گلچین شده فارسی و انگلیسی روی شان بنویسید و به عکس استیکرهای کارتونی اضافه کنید. برای فونت ها هم می توانید رنگ و سایز دلخواه تان را برگزینید، به آنها سایه اضافه کنید و در صورت تمایل به جهتی که می خواهید بچرخانید.
‏رابط کاربری این برنامه خیلی ساده و ابتدایی می باشد و دارای یک صفحه ی سیاه رنگ است که از هرگونه پیچیدگی به دور می باشد. همانطور که از نام این اپلیکیشن مشخص است،در اصل کار آن, ایجاد متن روی تصاویر مورد نظر می باشد. با استفاده از برنامه عکس نوشته ساز می توانید یک تصویر از ۳ قسمت مختلف: گالری انلاین,گالری گوشی و یا رنگ ساده انتخاب نمایید. با انتخاب یک تصویر می توانید اندازه مورد نظر خود را روی آن اعمال نمایید و وارد قسمت اصلی برنامه شوید. با انتخاب گزینه ی متن جدید می توانید چندین متن در باکس های مختلف بنویسید و به ویرایش آن ها بپردازید. از ویژگی های منحصر به فرد برنامه وجود بیش از ۸۰ فونت فارسی و انگلیسی می باشد. شما می توانید تغییراتی مانند:رنگ متن,سایز,فونت,ایجاد سایه و چینش متن را روی نوشته های خود اعمال کنید. و با کشیدن باکس نوشته ,آن را به هرقسمتی از عکس که مدنظرتان است هدایت کنید. حتی شما می توانید به تصاویر خود استیکر های تعبیه شده در بخش درج استیکر را اضافه نمایید از دیگر ویژگی های عکس نوشته, درج لوگوی برنامه های تلگرام و اینستاگرام می باشد که برای کاربران شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد.
‏برخی از امکانات برنامه عکس نوشته:
‏• انتخاب تصویر از گالری دیوایس، گالری انلاین و یا رنگ پس زمینه
‏• وجود بیش از ۸۰ نوع فوت فارسی و انگلیسی
‏• قابلیت نوشتن چند باکس نوشته روی تصویر
‏• امکان جابجایی باکس متن ها روی تصویر
‏• امکان درج لوگوهای اینستا گرام و تلگرام
‏• وجود بخش آنلاین
‏• قابلیت تغییر رنگ، سایز و فونت نوشته
‏• امکان جابجایی باکس متن ها روی تصویر
‏• قابلیت درج شکلک از بخش استیکرها
‏• قابلیت تعیین میزان شفافیت عکس

نظرات و امتیاز ها

۱۵۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
۹۰۰۰۰
٢٤ اسفند ١٤٠١

فقط نوشته میسازه

۰ ۰
هک شد!!!
پریروز

was hacked!

۰ ۱
ضیا براهوی
٤ دی ١٤٠١

تالتوا

۰ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده