استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Call Recorder - Automatic Call Recorder - ACR

Call Recorder - Automatic Call Recorder - ACR

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۸
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۸۴
حجم۲۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Quantum4u
‏‏نرم افزار اندروید Auto Call Recorder 2017 یک نرم افزار ضبط صدا در هنگام مکالمه با تلفن میباشد. در صورتی که تماس تلفنی برای شما مهم است با این نرم افزار اندرویدی میتوانید صدای مکالمه ها در هنگام تماس را ضبط نمایید و ذخیره کنید. با این نرم افزار اندرویدی صدا با کیفیت HD ضبط خواهد شد و هر زمانی که بخواهید به صداها دسترسی خواهید داشت. در این نرم افزار اندرویدی میتوانید روی صداهای ضبط شده از تماسها رمز عبور قرار دهید و از امنیت آنها محافظت کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏با نرم افزار اندروید Auto Call Recorder 2017 میتوانید با توجه به میزان حافظه ی خالی دستگاه اندرویدیتان برای مدت زمان ضبط تماسها برنامه ریزی کنید و طول مدت زمان مکالمات را برای ضبط کردن انتخاب نمایید. در هنگام ضبط تماسها با ابزار نوتیفیکیشن میتوانید به ضبط کردن صدا خاتمه دهید. با ابزار Auto Call Delete میتوانید صداهای قدیمی را به صورت اتوماتیک پاک کنید. صدایتماسها را میتوانید با فرمتهای ۳GPP,MPEG4 و MIC & VOICE ذخیره نمایید.
‏با نرم افزار اندروید Auto Call Recorder 2017 میتوانید از لیست مخاطبهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و در صورت پاک شدن لیست مخاطبها، آنها را بازیابی کنید. همچنین میتوانید از پیامهای متنی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. رابط کاربری آسان این نرم افزار اندرویدی به همراه حجم کم برای نصب و دانلود از ویژگیهای این نرم افزار اندرویدی میباشد. همچنین مصرف کمی از فضای رم و میزان مصرف کم باتری، از ویژگیهای دیگر این نرم افزار سودمند میباشد.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Auto Call Recorder 2017 :
‏– نرم افزار ضبط صدا در هنگام مکالمه با تلفن
‏– ذخیره صدای تماسهای تلفنی با کیفیت HD
‏– قرار دادن رمز عبور روی صداهای ضبط شده
‏– تعیین طول مدت زمان ضبط مکالمات
‏– قطع ضبط تماس با ابزار نوتیفیکیشن
‏– پاک شدن صداهای قدیمی به طور اتوماتیک
‏– تهیه نسخه پشتیبان از لیست مخاطبها و پیامهای متنی
‏– مصرف کم باتری و فضای رم
‏– رابط کاربری آسان و حجم کم دانلود و نصب
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده