خانه برنامه آموزشی
استاد فتوشاپ

استاد فتوشاپ

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۵
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده نیما امیرنژاد
‏‏اموزش کامل و حرفه ای فتوشاپ به زبان ساده از مبتدی تا پیشرفته
‏صفر تا صد فتوشاپ
‏شما با داشتن این کتاب استاد کار با فتوشاپ میشوید
‏کتاب استاد فتوشاپ
‏یک کتاب آموزشی به زبان فارسی است که شما توسط آن می توانید کار با نرم افزار فتوشاپ را به صورت کامل ، اصولی و به زبان خودمانی ، ساده و روان یاد بگیرید . نوشتن این کتاب حدود سه سال ( سی و شش ماه ) زمان برد و تمام تلاش نویسنده این بوده که بهترین کتاب را در زمینه آموزش فتوشاپ به زبان فارسی برای ایرانی های عزیز بنویسد تا مخاطبان را از هر گونه آموزش های دیگر در این زمینه بی نیاز کند . این کتاب در 1700 صفحه ( به تفکیک فصل در 31 فصل ) به صورت کاملا مصور با بیش از 1500 تصویر رنگی برای تمام ایرانی های عزیز که به فتوشاپ علاقه دارند نوشته شده است . امیدوارم زحمتی که برای نوشتن این کتاب کشیده شده است مورد تایید قرار بگیرد و راه گشایی برای دوستداران فتوشاپ باشد .
‏: نویسنده کتاب استاد فتوشاپ
‏نیما امیری
‏پیروز و سربلند باشید .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟