استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Recover Deleted Messages WA

Recover Deleted Messages WA

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۶
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۲
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Technoline Apps
‏‏بازیابی پیام های حذف شده - برنامه بازیابی پیام WA پیام های متنی و هر پیوست رسانه ای (تصاویر، فیلم ها، یادداشت های صوتی، صدا، گیف های متحرک و استیکرها) را از Notification نظارت می کند و از آن نسخه پشتیبان تهیه می کند و هنگامی که حذف شد به شما اعلان فوری می دهد که یک پیام حذف شده است با یک ابزار می توانید پیام های متنی و همچنین هر پیوست رسانه ای (تصاویر، فیلم ها، یادداشت های صوتی، صدا، گیف های متحرک و استیکرها) را بازیابی کنید! این می تواند به شما توانایی شگفت انگیزی بدهد تا به گذشته برگردید و بخوانید یا ببینید چه چیزی توسط همسر یا دوستانتان حذف شده است. ممکن است بپرسید بازیابی پیام های حذف شده چگونه کار می کند؟ اعلان‌های واتس‌اپ را با اجازه کاربر ردیابی می‌کند و از آن در برنامه با دسته‌بندی مناسب با نام فرستنده و مخاطب، نسخه پشتیبان تهیه می‌کند، همچنین قادر به بازیابی رسانه‌هایی مانند پیام‌های متنی یا بازیابی عکس یا بازیابی ویدیو در پیام است. برنامه بازیابی برنامه WhatsRemoved 2021 به شما امکان می دهد هیچ پیامی را از دست ندهید، چه پیام های متنی، یادداشت های صوتی یا عکس ها و ویدیوها باشند.

ویدئو معرفی برنامه

‏ نحوه استفاده از بازیابی پیام های حذف شده.
‏چگونه پیام های حذف شده را بازیابی کنیم؟ بازیابی پیام‌ها، پیام‌های متنی، عکس‌ها، صداها و ویدیوهای حذف شده از WhatsApp با استفاده از این برنامه بازیابی WhatsRemoved 2021 آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازیابی پیام های حذف شده را باز کنید و سپس اعلان را برای واتس اپ خود فعال کنید و به برنامه بازیابی پیام های حذف شده - WA Message Recovery اجازه دهید اعلان ها را بخواند و آنها را ذخیره کند و زمانی که برنامه را باز می کنید به شما نشان دهد. وظیفه اصلی نظارت بر اعلان ها و تهیه نسخه پشتیبان از پیام های WhatsApp و ذخیره آنها برای شما است. برنامه بازیابی پیام های حذف شده می تواند تضمین کند که در زمان شما صرفه جویی می کند و به شما امکان می دهد اطلاعات را به تنهایی بازیابی کنید، و برنامه بازیابی پیام های حذف شده یک برنامه ضروری است که در تلفن شما وجود دارد.
‏ ذخیره وضعیت برای WhatsApp راه‌حل‌های متعددی وجود دارد، اما بهترین آن اکنون اینجاست، فقط از Status Saver برای WhatsApp و برنامه بازیابی پیام برای دانلود وضعیت مخاطبین خود استفاده کنید، راه حل سریع و آسان آن برای شما برای استفاده از تمام کارهایی که باید انجام دهید. فقط ماژول status Saver را در برنامه باز کنید و وضعیتی را که می خواهید بارگیری کنید باز کنید و سپس روی ذخیره وضعیت کلیک کنید و آماده هستید. می‌توانید وضعیت را از برنامه بازیابی پیام تماشا کنید و در میان آنها اسلاید کنید و اگر وضعیتی را دوست دارید، فقط روی ذخیره کلیک کنید.
‏ ویژگی‌های اصلی بازیابی پیام‌های حذف شده عبارتند از:
‏✨ - بازیابی WhatsApp پیام‌ها و رسانه‌ها.
‏✨ - تصاویر مجسمه‌ها، ویدئوها را از هر نوع ذخیره کنید.
‏✨ - پیام‌های متنی و رسانه‌ای حذف شده را جستجو کنید.
‏✨ - به راحتی در چند ثانیه پیکربندی کنید.
‏✨ - زمانی که یک متن وجود دارد را تشخیص می‌دهد. پیام یا رسانه حذف می‌شود.
‏✨ - پیام‌های متنی حذف‌شده را بازیابی کنید.
‏✨ - بارگیری‌کننده وضعیت و ذخیره‌کننده وضعیت.
‏ وابستگی‌ها / محدودیت‌ها:
‏✓ اگر شما به آن اجازه دسترسی به اعلان این برنامه بازیابی پیامک حذف شده را نمی دهید. عملکرد بازیابی پیام های حذف شده کار نخواهد کرد. اما، می‌توانید از ویژگی‌های دیگر آن مانند ذخیره‌کننده وضعیت استفاده کنید.
‏✓اگر اعلان خود را خاموش کرده باشید، نمی‌تواند به آنها دسترسی داشته باشد و آنها را ذخیره کند.
‏✓این برنامه پیام حذف شده WhatsApp را بازیابی نمی‌کند. اگر تلفن همراه شما خدمات پس‌زمینه‌اش را ببندد، کار کنید.
‏ سلب مسئولیت:
‏WhatsApp ™ علامت تجاری واتس‌اپ است.
‏- پیام‌های حذف‌شده را بازیابی کنید - برنامه بازیابی پیام WA یا برنامه رایگان WhatsRemoved 2021 هیچ راه یا فرمی با WhatsApp مرتبط نیست.
‏‏خرابی‌ها و ANR‌ها حذف شده‌اند.
‏واسطه کاربر به بسیاری از زبان‌های رایج ترجمه شده است.
‏پیام‌ها و فایل‌های رسانه حذف‌شده را به راحتی بازیابی کنید.
‏وضعیت‌های نامحدود را به‌صورت رایگان ذخیره کنید.

نظرات و امتیاز ها

۵۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
yektamabodi
٦ مهر ١٤٠١

عالی

۰ ۰
Kazem1362
١٣ شهریور ١٤٠١

الان که ۴ روز میشه نصب کردم، خوب بوده تا بعد...

۱ ۲
poua
٥ شهریور ١٤٠١

قق

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده