استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cute Gacha Wallpapers For Life

Cute Gacha Wallpapers For Life

نسخه۳.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۹
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Enes Inc.
‏‏همین حالا والپیپرهای HD Gacha Chibi زیبا برای دختران را فقط برای گوشی خود پیدا کنید و از تصاویر پس زمینه Kawaii لذت ببرید.
‏این نام از دستگاه Gashapon گرفته شده است که در آن بازیکن یک گاچاورس سکه را وارد می کند و سپس یک کپسول هدیه دریافت می کند که حاوی تصادفی است. اسباب بازی ها.

ویدئو معرفی برنامه

‏تقریباً این برنامه تصویر زمینه دخترانه PowerPuff دارای سیستم Gacha gl است. اگر از این گاچا به عنوان تم اصلی یا تصویر زمینه قفل صفحه گوشی هوشمند شما استفاده شود، چه اتفاقی می افتد، لطفا از زیبایی تصویر زمینه گاشا که ما ارائه می دهیم لذت ببرید.
‏والپیپرهای دختران ناز تامبوی برنامه ای برای گوشی هایی است که حاوی انیمه زیبای گاچا است. تصاویر استودیویی که به شما امکان می‌دهد هر تصویر را به‌عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید.
‏ما همیشه برنامه Gacha Wallpaper HD را به‌روزرسانی می‌کنیم تا حتی بهتر شود، بنابراین منتظر نسخه بعدی ما باشید.
‏با این والپیپرهای بسیار کاوائی و پس‌زمینه جالب‌ترین شخصیت‌های دانلود برنامه kawaii، ظاهری زیبا به گوشی خود بدهید!
‏پس ادامه دهید و بهترین تصویر زمینه را از مجموعه بهترین تصاویر پس زمینه گاشا انتخاب کنید. برای گوشی خود.
‏ شگفت انگیزترین تصاویر پس زمینه Gacha HD را دانلود کنید و تصاویر پس زمینه زیادی دریافت کنید. در مجموع شما بیش از 200 والپیپر و بسیاری دیگر دارید که در آینده به روز خواهند شد. تصاویر پس زمینه چشمگیر Gacha For Life برای تلفن شما با بسیاری از تصاویر پس زمینه HD با وضوح فوق العاده بالا. فقط تصویری را که دوست دارید انتخاب کنید و با یک کلیک ساده آن را به تصویر زمینه موبایل خود تبدیل کنید.
‏به بخش جدید و تنها سازنده کاغذ دیواری گاچا برای انجمن firl and boy تبدیل شوید. این اولین برنامه انجمن برای همه طرفداران Gacha 2020 برای به اشتراک گذاری، رتبه بندی، نظر دادن و آپلود تصاویر پس زمینه خود است. این برنامه انجمن دختر و پسر گاچا برای متحد کردن طرفداران کاغذ دیواری باشگاه گاچا و اجازه دادن به کاربران برای ابراز خلاقیت ساخته شده است.
‏در پایان می توانید ویدیوی گاچا را از اینجا تماشا کنید. از تماشا کردن لذت ببرید و برنامه را فراموش نکنید و از ما حمایت کنید. آن.
‏سلب مسئولیت:
‏همه تصاویر پس زمینه در این ویرایش برنامه گاچا تحت مجوز خلاق مشترک هستند و اعتبار به صاحبان مربوطه می رسد. این تصاویر توسط هیچ یک از صاحبان احتمالی تأیید نشده اند و تصاویر صرفاً برای اهداف زیبایی شناسی استفاده می شوند. هیچ گونه نقض حق چاپ در نظر گرفته نشده است و هرگونه درخواست برای حذف یکی از تصاویر / آرم ها / نام ها مورد احترام قرار خواهد گرفت.

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده