استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
ASKfm: Ask & Chat Anonymously

ASKfm: Ask & Chat Anonymously

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۸۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۹
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۷۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Ask.fm
‏‏این اپلیکیشن را دانلود کنید و همین حالا اولین پرسش خود را مطرح کنید! بیش از 215 میلیون کاربر این اپ را نصب کرده‌اند! ASKfm اپِ شماره یکِ پرسش و پاسخ شبکه‌های اجتماعی است که شما می‌توانید با پرسیدنِ سوال‌های مختلف اطلاعاتِ بیشتری را از دوستانِ خود به‌دست آورید. می‌توانید پرسش‌های خود را به‌صورت ناشناس و یا آشکارا مطرح کنید. این برنامه سرگرم‌کنند و آسان برای استفاده است.

ویدئو معرفی برنامه

‏ کاربرانِ این برنامه هرروزه میلیون‌ها پرسش را در سراسر جهان و به 40 زبان مختلف مطرح می‌کنند. همین که برنامه را باز کنید می‌توانید پرسش‌هایی که دوستان شما پاسخ داده‌اند را مشاهده کنید و به پرسش‌هایی که برای شما فرستاده شده است پاسخ دهید.
‏ با برخی از ویژگی‌های این برنامه آشنا شوید:
‏ - از هر کدام از دوستانِ خود که مایلید بطور آشکار و یا ناشناس سوال بپرسید
‏ -دوستان خود را دنبال کنید تا بتوانید تمام سوالاتی که پاسخ داده‌اند را مشاهده کنید
‏ - بلافاصله عکس و انیمیشن را به عنوان پاسخ ارسال کنید
‏ - فضایی امن برای اینکه خود را بطور آزادانه ابراز کنید
‏ - امکانِ غیرفعال کردنِ سوالات ناشناس وجود دارد
‏ پرسش و پاسخ کنید تا سکه بدست آورید. هرچقدر پرسش‌های شما جالب‌تر باشند شانسِ بیشتری وجود دارد که به آن‌ها پاسخ داده شود. یکی از دیگر راه‌ها برای به‌دست آوردن سکه پاسخ دادن به سوالات است.سکه‌ها را جمع‌آوری کنید در فروشگاه‌ برای خرید آیتم‌های مختلف استفاده کنید.
‏ وی‌آی‌پی
‏ - دوست دارید در پرسش و پاسخِ ASKfm شرکت کنید؟
‏ -برای محبوب‌تر شدن هرچه زودتر به این برنامه بپیوندید
‏ -با وی‌آی‌پی شدن نشانه‌ی ویژه دریافت کنید و در میانِ کاربرانِ برنامه ارتقا پیدا کنید و به‌صورت هفتگی 100 سکه دریافت کنید و به قابلیت‌های ویژه دسترسی داشته باشید.
‏ پاسخ‌های مخفی(مخصوص کاربران وی‌آی‌پی)
‏ فکر می‌کنید پاسخ‌های شما ویژه و خاص هستند؟ حالا شما این قابلیت را دارید که آن‌ها را از تیررسِ دیدِ غریبه‌ها مخفی کنید و دیگران باید پول پرداخت کنند تا بتوانند آن‌ها را ببینند.
‏ سوال بپرسید، چت کنید و دوستانِ تازه پیدا کنید. شما می‌توانید از طریق اینستاگرام، فیسبوک یا Vknotake وارد برنامه شوید. با این برنامه دیگر نیازی نیست با سوالات خود در استوری اینستاگرام مزاحم دوستان‌تان شوید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
We have worked hard on making your app run better than ever. Be sure to check it out by landing some tricky questions!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی