برنامه های اجتماعی

ارتباط داشتن با دیگران یکی از مهم ترین معیارهایی است که به زندگی ما معنی می بخشد و این بخش بنیادین زندگی ما هم با وجود موبایل ها و دستگاه های هوشمند تغییر زیادی کرده است. ما به راحتی با طیف وسیعی از آدم ها در ارتباط هستیم و فرقی نمی کند که کجای این کره ی خاکی باشیم، یک اینترنت باکیفیت کافی است تا با دوستی یا آشنایی گپ بزنیم.

دسته بندی اجتماعی در ابتدای شکل گیری با وب سایت ها و برنامه هایی مثل یاهو مسنجر، مای اسپیس، فیس بوک و… شناخته می شد و البته هنوز هم مهم ترین اپلیکیشن های این دسته، همان رسانه های اجتماعی (یا شبکه های اجتماعی) هستند.

زندگی خیلی از ما تحت تاثیر پلتفرم ها و اپلییکیشن هایی مثل توییتر، اینستاگرام، فیس بوک، تلگرام، پینترست و… است. ما از آن ها به عنوان پیام رسان برای چت کردن و گپ گروهی استفاده می کنیم، با آن ها اخبار را دنبال می کنیم، لحظات پرهیجان و خاطره انگیزمان را با بقیه به اشتراک می گذاریم و از احوال دوستان و فامیل با خبر می شویم. تصور کردن روزی بدون استفاده از یکی از این اپلیکیشن ها احتمالاً خیلی سخت خواهد بود. البته در کنار اسامی ای که بالاتر گفتیم، باید به ساخته های ایرانی مثل نزدیکا، هورسا، باهم، پاتوق و پیام رسان هایی مثل سروش، گپ و… هم اشاره کنیم که عموماً ساختاری شبیه به رسانه های اجتماعی معروف دارند.

اپلیکیشن های دیگری که در این دسته می توانید پیدا کنید، عموماً ابزارهایی برای استفاده یا تولید محتوا در رسانه های اجتماعی هستند. برنامه هایی مثل لایک بگیر یا فالوئر بگیر که می توانید از آن ها لایک یا دنبال کننده بخرید. یا ابزارهایی که به کمک آن ها می توان آمار عملکرد صفحه ی شما در اینستاگرام یا توییتر را رصد کرد و در نهایت برنامه هایی که با آن ها می توانید عکس یا فیلم از شبکه های اجتماعی معروف دانلود کنید.

شما می توانید جدیدترین و به روزترین اپلیکیشن های اجتماعی را از مایکت دانلود و نصب کنید.

آیا برای استفاده از پیام رسان ها به شماره موبایل نیاز دارم؟

بله. اکثر پیام رسان های اندرویدی ( تلگرام – واتس اپ – ایمو ) در ابتدای ثبت نام از شما یک شماره همراه می خواهند و بدون این شماره شما قادر به استفاده از پیام رسان مورد نظر نخواهید بود. اما پلتفرم های دیگری مثل اینستاگرام یا فیسبوک مسنجر به شما این امکان را می دهند که بدون ثبت شماره همراه از آن ها برای ارسال پیام استفاده کنید.

آیا اطلاعات کاربر در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی محفوظ می ماند؟

تمام شبکه های اجتماعی به شما این امکان را میدهند که اطلاعاتتان را از کسانی که می خواهید پنهان کنید. همچنین ورود به حساب کاربری شما در این برنامه ها از سوی اشخاص دیگر غیر ممکن خواهد بود. به طور کلی کمپانی های تولید کننده این برنامه ها سیاست های بسیار سخت گیرانه ای در رابطه با اطلاعات کاربران خود دارند و شما میتوانید با خیال راحت به استفاده از این برنامه ها بپردازید.

پیام رسان ها چه مزیتی نسبت به تماس و ارسال پیامک از طریق سیمکارت دارند؟

بزرگترین مزیت این پیام رسان ها نسبت به سیم کارت رایگان بودن هزینه ی برقرار تماس (صوتی و تصویری) و ارسال پیام است. البته باید خاطرنشان کرد که برای برقراری تماس یا ارسال پیام می‌بایست هزینه اینترنت را بپردازید

آیا پیام رسان ها بر روی کامپیوتر نیز قابل استفاده هستند؟

بله. تقریبا اکثر پیام رسان های ایرانی و خارجی مثل واتس اپ – تلگرام – ایمو – گپ – سروش – ایتا و بله قابلیت اجرای بر روی کامپیوتر را دارند.

بهترین پیام رسان ها برای برقراری تماس صوتی و تصویری کدام اند؟

واتس اپ - اسکایپ – ایمو – سروش ( فقط تماس صوتی ) - گپ و فیسبوک مسنجر بهترین پیام رسان ها برای برقراری تماس صوتی و تصویری هستند.

چگونه تعداد فالوورهای اینستاگرام را بالا ببریم؟

برای جذب فالوور در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام می توانید از برنامه هایی مثل فالوورگیراینستاگرام+ لایک بگیر یا فالوئر بگیر اینستاگرام استفاده کنید.

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟