استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه صوت و موسیقی
Audiosdroid Audio Studio DAW

Audiosdroid Audio Studio DAW

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۰
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۳
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Audiosdroid OU
‏‏استودیو صوتی Audiosdroid یک Workstation صوتی دیجیتال حرفه‌ای است که شامل ضبط صدا ، ضبط موسیقی ، سردبیر و میکسر می‌باشد . می‌توانید فایل‌های MP۳ ، MP۴ ، WAV ، AAC ، OGG ، OGG و AMR را به هم بزنید و فایل‌های صوتی ، زنگ ، آژیر و notifications را ایجاد کنید . Audiosdroid به شما اجازه می‌دهد تا آهنگ‌های جدید صدا را اضافه کنید، مسیرها را با هم ترکیب کنید و در فرمت mp۳ ذخیره کنید . شما می‌توانید فایل صوتی ضبط‌شده را با نوارهای صوتی دیگر ضبط و ترکیب کنید . فقط موسیقی خود را وارد کنید و سپس صدای خود را بر روی آن ثبت کنید . شما می‌توانید خواننده را با استفاده از اثر Karaoke حذف کنید . شما می‌توانید تغییر زمان در فایل‌های صوتی ایجاد کنید . شما می‌توانید فایل‌های صوتی را کراپ کرده و در بخش‌های مورد نظر سکوت کنید . شما می‌توانید با استفاده از ابزار شیفت زمانی و یا با وارد کردن یک مقدار افست به میلی‌ثانیه با استفاده از ابزار شیفت زمانی و یا با وارد کردن مقدار افست ( ms ) ، خطوط را همگام کنید . شما می‌توانید Karaoke را با آهنگ‌های مورد علاقه خود ایجاد کنید . فقط آهنگی را پخش کنید که می‌خواهید با مسدود کردن in خود همراه شوید و شروع به ثبت و آواز خواندن کنید ! شما می‌توانید صدای پس‌زمینه یا موسیقی را به صدا یا هر صدایی اضافه کنید . نوارهای صوتی و نوارهای صوتی خود را با ابزار شیفت زمانی همگام‌سازی کنید .

ویدئو معرفی برنامه

‏شما می‌توانید از افکت‌های صوتی برای فایل‌های صوتی و پیش‌نمایش پروژه استفاده کنید . شما می‌توانید اثرات صوتی را برای خطوط برون‌خط و ذخیره به نام فایل صوتی اعمال کنید . اثرات صوتی ، equalizer ( باس ، مید ، Hi ) ، فیلتر ، tempo ، shifting ، Karaoke ، اندازه اتاق reverb ، reverb ، flanger ، gate ، whoosh و اثرات انعکاس هستند . شما می‌توانید مقدار هر اثر را با استفاده از پانل کنترل تنظیم کنید . شما می‌توانید آهنگ و آهنگ موسیقی خود را تنظیم کنید . شما می‌توانید پیش تنظیمات FX custom مانند : باس ، هال Reverb ، Concert هال Reverb ، پیش تنظیمات گام از پیش تعیین‌شده را ذخیره و بار کنید .
‏Audiosdroid به شما اجازه می‌دهد فایل‌های صوتی ثبت‌شده یا ترکیبی خود را با رسانه‌های اجتماعی ، ایمیل و یا هر برنامه کاربردی دیگری که می‌تواند فایل‌های صوتی را پردازش کند ، به اشتراک بگذارید .
‏سیاست حفظ حریم خصوصی :
‏https: / /www.audiosdroid.com / terms
‏لطفا ً نسخه PRO را برای حذف تبلیغات بخرید . لطفا ً برنامه را بعد از خرید محصول با App Product مجدداً راه‌اندازی کنید . اگر دکمه خرید دوباره ظاهر شود ، لطفا ً دوباره روی آن کلیک کنید تا license فعال شود .
Important Audio File Fix on Android versions before Android 11
320kbps, 256kbps, 192kbps, 160 kbps, and 128kbps mp3 encoding
IAB Compliant UserCentrics CMP & privacy improvements
Android 11 Update
Google Play In App Billing v4 update
Earn tokens by rewarded ads for applying ad-free effects (on free version)
Apply effects to the selection using Edit Menu->Effect button
Discover music of your last visited locations and download MP3s

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده