خانه بازی رانندگی

رانندگی منطقه

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۱۲
تعداد نظرات۳۸۷
سازنده AveCreation
نسخه۱.۲۴
حجم۴۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۴/۰۸/۲۶
‏‏رانندگی منطقه یک ماشین رانندگی بازی شبیه ساز با فیزیک واقع گرایانه و با انتخاب شایسته ای از ماشین ها و آهنگ است.

‏شهرستان و سه آهنگ حومه با شرایط آب و هوایی مختلف، از زمستان به بیابان گرم و آفتابی: شما می توانید بین چهار آهنگ را انتخاب نمایید. این بازی دارای ساخته شده در سیستم از روز پویا و چرخه شب. با توجه به این محیط از هر آهنگ در حال تغییر است در حالت زمان واقعی، همانطور که در زندگی واقعی است.

‏هشت اتومبیل در اختیار شما وجود دارد. از اتومبیل های کوچک کم قدرت به sportcar، ماشین عضلانی آمریکایی یا یک SUV بزرگ - اتومبیل های مختلف در طبیعت و ویژگی های می باشد. بیرونی بالا دقیق و فضای داخلی گیم پلی خود را realystic تر خواهد شد و به شما احساس حضور کامل می دهد.

‏در رانندگی منطقه شما می توانید سبک رانندگی خود را انتخاب نمایید. می توان آن را آرام و ایمنی برای رانندگی در ترافیک و یا بسیار جریان مسابقه. هستند بسیاری از تنظیمات، که اجازه می دهد شما را به مجموعه واقع گرایی فیزیک که شما نیاز دارید، از بازی های آنلاین و آسان به بسیار واقع گرایانه و سخت، که در آن شما نیاز به نشان دادن مهارت های رانندگی شما وجود دارد.

‏ویژگی های بازی:
‏- گرافیک زیبا و مدرن.
‏- فیزیک واقع گرایانه از اتومبیل.
‏- تغییر زمان در زمان واقعی؛
‏- 8 وسایل نقلیه به خوبی در داخل و خارج طراحی شده است؛
‏- 4 آهنگ با شرایط آب و هوایی مختلف؛
‏- سوم شخص نمایش / نمایش از صندلی راننده است.

‏احتیاط! این بازی کاملا واقع بینانه است، اما آن طراحی نشده است به شما مسابقات خیابانی آموزش. لذت بردن از ماشین مسابقه ای مجازی است، اما لطفا رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و مراقب باشید در جاده های واقعی، و همیشه بستن کمربند ایمنی.

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟