استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
بارولاین (صاحبان بار)

بارولاین (صاحبان بار)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۰۵
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده بارولاین
‏‏بارولاین، سامانه هوشمند حمل بار اعلام ‌بار آنلاین
‏بارولاین ، بازارگاه اینترنتی اعلام بار و حمل بار، نسل جدید حمل و نقل جاده ای است که صاحبین بار و شرکت‌های حمل‌ونقل و باربری ها را به صورت مستقیم به رانندگان ناوگان حمل بار در تهران و سایر شهرستانها و نقاط کشور متصل می‌کند.
‏در سامانه اعلام بار سراسری بارولاین، رانندگان محترم ناوگان حمل بار می‌توانند از تمام نقاط ایران متناسب با نوع ماشین خود و بارگیر و با توجه به مبدا و مقصد دلخواه بصورت آنلاین و بسیار سریع و آسان بارهای مختلف را مشاهده و به انتخاب خود برای حمل بار اعلام آمادگی کنند.
‏سامانه باربری بارولاین با ایجاد بستر مناسبی با نام صاحب بار این امکان را به کارخانه‌ها و شرکت‌های حمل و نقل می‌دهد تا ارتباط موثر و هوشمندی را تنها با رانندگان خود یا رانندگان همکار داشته باشند.
‏سامانه آنلاین درخواست بار بارولاین با ارتباط با شبکه بزرگ حمل و نقل بستر مناسبی را جهت رفاه رانندگان گرامی فراهم نموده تا هر راننده متناسب با استان و نوع ماشین خود از اعلام روزانه هزاران بار مخصوص خود مطلع گردد.
‏رانندگان ماشین‌های سنگین از جمله تریلی، کمپرسی، لبه دار، کفی تک و جفت، چادری و انواع کامیون و خاور با نصب اپلیکیشن اعلام بار بارولاین و تنها با وارد نمودن شماره موبایل خود می‌توانند از هزاران اعلام بار روزانه در این برنامه مطلع شوند.
‏مزایای اپلیکیشن اعلام بار بارولاین برای رانندگان
‏ثبت بار با کمترین زمان:
‏با استفاده از کمترین اطلاعات، بار خود را در سامانه بارولاین ثبت کنید و تنها ئس از ئیدا شدن راننده اطلاعات را کامل کنید.
‏امکان ثبت درخواست در مقیاس بزرگ :
‏بارولاین امکان ثبت درخواست‌های بزرگ را برای صاحبین بار فراهم کرده است. همکاران ما به طور خودکار بارهای بزرگ را به بارهای کوچکتر قابل خمل برای یک ماشین تبدیل می‌کنند.
‏امکان رهگیری وضعیت بار :
‏با استفاده از بارولاین امکان رهگیری وضعیت بار را در هر لحظه از شبانه روز دارید.
‏بایگانی تمام اسناد حمل بار :
‏تمامی اسناد حمل بار شامل بارنامه، حواله و ... همواره در دسترس شما خواهد بود و میتوانید در هر لحظه به آنها دسترسی داشته باشید.
‏‏بهبود رابطه کاربری
‏رفع باگ

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده