خانه برنامه تناسب اندام
رازهای زیبایی

رازهای زیبایی

پوست،مو،زیبایی

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده رها سیستم
‏‏از اینکه این نرم افزار را برای مشاهده کردن انتخاب کرده اید از شما مخاطب محترم کمال تشکر را دارم.نرم افزار رازهای زیبایی در چند نسخه ارائه می شود.شما در حال حاضر نسخه یک را مشاهده می کنید.هدف ما بیان مطالب به زبان ساده و روان است.
‏نرم افزار رازهای زیبایی برگرفته از کتاب دایان آیرونز متخصص مد و زیبایی است.این متخصص سابقه سی و پنج ساله در حرفه مد و زیبایی داشته و با مشکلات زیبایی مختلفی در خانم ها برخورد داشته و راه حل ارائه کرده است.
‏این نرم افزار شش سر فصل اصلی دارد شامل:
‏1- را ه های مراقبت از پوست
‏2-مراقبت دست و ناخن
‏3-مراقبت از پا
‏4-اصول و نکات زیبایی
‏5-تغذیه صحیح و نقش آن در زیبایی
‏6-آرایش سریع صورت
‏هر کدام از این سرفصل ها شامل بخش ها و کلیپ های آموزشی می باشند.مثلاً در فصل یک ، آموزش انواع ماسک مثل ماسک رفع موی زائد به همراه کلیپ تصویری،شناخت انواع پوست(خشک،چرب و معمولی) و نحوه برخورد با آنها،کوچک کردن منافذ پوست،لایه برداری،رفع حلقه سیاه دور چشم ،راه های پیشگیری از جوش،درمان لک را به عنوان نمونه می توان گفت.
‏در فصل اصول و نکات زیبایی مواردی مانند اپیلاسیون،آموزش مومک به همراه کلیپ،سینه زیبا و متناسب ،درمان کیست های چربی زیر پوست،رفع موهای زیر پوستی،را می توان اشاره کرد.فصل مراقبت دست و ناخن رفع مشکلات ناخن ،آموزش مانیکور به همراه کلیپ، لک سفید ناخن ، ورقه شدن ناخن ،درمان شکنندگی ناخن،درمان قارچ ناخن را می توان نام برد.در فصل مراقبت از پا کلیپ آموزش ماساژ پا،درمان ناخن فرو رفته،لطیف کردن و آرام بخشی پا،بوبری از پا را می توان نام برد.
‏به دلیل زیاد بودن بخش ها یکی از آنها را به عنوان نمونه انتخاب کرده ایم.مثلاً فصل آرایش سریع صورت شامل:
‏ابروها
‏آموزش دکلره مو
‏کلیپ آموزش دکلره مو
‏نکاتی در مورد لوازم آرایش
‏انتخاب کرم پودر و روش استفاده از آن
‏کرم محو کننده
‏سایه چشم
‏کلیپ آموزش سایه چشم
‏خط چشم
‏کلیپ آموزش خط چشم
‏آرایش مژه(ریمل و فرمژه)
‏رژگونه
‏رژ لب
‏ساختن لب های قلوه ای(طبیعی-با آرایش)
‏کوچک کردن بینی
‏کلیپ آموزش کوچک کردن بینی با آرایش
‏آرایش چشم افراد عینکی
‏مکان آرایش
‏آرایش در حداقل زمان
‏آموزش آرایش برنزه
‏آرایش چهره جذاب
‏سوالاتی در مورد آرایش و لوازم آن
‏شما در نرم افزار رازهای زیبایی از امکان جستجو،اضافه به علاقه مندی ها،هایلایت داخل متن،منوی میان بر،تنظیمات(مثل مطالعه در شب)و تنظیمات دیگر بهره می برید.
‏با نرم افزارهای دیگر ما را همراهی کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۶,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟