برنامه های تندرستی و تناسب اندام

تناسب اندام و داشتن وزن متناسب برای خیلی از ما مسئله ی مهمی است؛ ما دوست نداریم چاق به نظر برسیم یا اضافه وزن داشته باشیم و از داشتن یک بدن ورزیده و آماده لذت می بریم. با این حال رسیدن به لاغری و تناسب اندام یا داشتن بازوها ی خوش فرم و شکمی صاف به همین سادگی نیست. این جاست که می توانیم از اپلیکیشن های اندرویدی کمک بگیریم.

بدن انسان با توجه به قد و سن و جنسیت در طول روز به مقدار معینی غذا و انرژی نیاز دارد و اگر بیش از آن غذا بخوریم، قطعاً چاق می شویم. برخی از اپلیکیشن های این دسته با دانستن سن و قد و جنسیت شما، میزان کالری ای که در طول روز باید دریافت کنید را محاسبه می کنند. کالری شمارها با توجه به این که می خواهید رژیم بگیرید و لاغر شوید یا تنها وزن خود را ثابت نگه دارید، برنامه ای پیشنهاد می کنند که طبق آن کالری وارد بدن خود کنید.

این اپلیکیشن ها کالری انواع و اقسام غذاها و مواد غذایی (مثل کالری پیتزا، انواع خورشت، انواع ساندویچ، میوه و…) را دارند و قسمتی در آن ها وجود دارد که می توانید با انتخاب غذا و مقدار ماده ی غذایی مصرفی، کالری دریافتی خود را در طول روز محاسبه کنید. هم چنین می توانید در آن ها دستور پخت غذاهای رژیمی را پیدا کرده و با استفاده از تمرینات ورزشی ای که دارند، به تناسب اندام نزدیک شوید. معمولاً با پرداخت هزینه ای ناچیز می توانید اشتراک ماهیانه و یا سالیانه ی این برنامه ها را خریداری کرده و به مشاوره ی تخصصی تغذیه و رژیم غذایی با توجه به وضعیت بدنی و مخصوص به خودتان دریافت کنید.

گروهی دیگر از اپلیکیشن های این دسته به طور مشخص به تمرینات ورزشی اختصاص دارند. فرقی نمی کند که مبتدی هستید یا حرفه ای، صرفاً می خواهید آمادگی جسمانی را بالا ببرید یا قصد بدنسازی دارید یا حتی وسیله ی ورزشی در خانه دارید یا نه؟ اپلیکیشن هایی مثل بدنساز آنلاین یا Nike Training Club تمرینات ورزشی متنوع در سطوح مختلف دارند و می توانید با توجه به نیاز و آمادگی بدنی از بین آن ها انتخاب کنید. همچینی با خرید اشتراک ویژه امکان دریافت برنامه ی ورزشی مخصوص به خودتان را خواهید داشت و با روزی حدود نیم ساعت تا یک ساعت تمرین به شکمی صاف یا عضلاتی قوی دست پیدا می کنید.

درنهایت باید به برنامه هایی اشاره کنیم که به آرامش ذهنی و روانی شما کمک می کنند. اگر روزهای پرتنشی را تجربه می کنید و نیاز به کمی آرامش دارید یا شب ها به سختی خوابتان می رود، می توانید اپلیکیشن هایی را نصب کنید که تمرینات مدیتیشن در اختیارتان می گذارند و با استفاده از موسیقی های آرامش بخش و یا تمرینات روان شناسانه به آرامش روانی شما کمک می کنند.

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟